2737
2734

دكتر بهروز مقدادي

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر مقدادی میگن خوبه و با یه نسخه درمان میکنه شهران هم هست ولی به نظرم وقت نمیذاره واسه مریض 

دکتر هوشنگ اختر خاوری بلوار کشاورزه وقت میذاره به سوالا جواب میده دوست من از شمال بچشو اورد پیش این میگفت رفلاکس بچه اش خیلی شدید بوده این دکتر خوبش کرده ولی من دخترمو بردم الان ۲۰ روززه داره دارو میخوره به نظرم تغییری نکرده

میخوام این سری ببرمش پیش زهرا کیانی تعریفشو زیاد شنیدم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2731
ببین حتما حتما حتما برو دکتر نیما طاهری تو شهر آرا..... رو دستش نیست، خداااااای اخلاق و تجربه اس،

ممنونم،خیلی بهم دوره،شمال تهرانم،اما عالی باشه حتما میرم🙏🙏

دکتر مقدادی میگن خوبه و با یه نسخه درمان میکنه شهران هم هست ولی به نظرم وقت نمیذاره واسه مریض  ...

من اصلا پیش دکتر زن نمیرم،راستش قبولشون ندارم،از بس قوه ی تشخیص ندارن

بهروز مقدادی فقطططط

از این شلوغا نباشه که وقت نذاره،یه معروف رفتم چهار نفرو با هم ویزیت میکرد،حالم داشت بهم میخورد تو مطب،اصلا دیگه پیگیری نشدم

2738

عزیزم دکتر سپیده داروگر دکتر پسرمه عالیه

مطبش نیاورانه

حالا چرا آقا!!!!

خانوم دکتر فوق تخصص آلرژی وهیات علمی  دانشگاه شهید بهشتیه

من به جای جنسیت دکتر همیشه به این دقت میکنم که دانشگاهی باشن چون همیشه علمشون به روزه

من اصلا پیش دکتر زن نمیرم،راستش قبولشون ندارم،از بس قوه ی تشخیص ندارن

اتفاقا منم نظر شمارو داشتم‌ولی انقدر تعریف این خانوم و شنیدم که حد نداره خواهرشوهرم بچه اش رفلاکس داشته و نمیدونسته چون پنهان بوده برده پیش این با یه نگاه فهمیده و با یه دوره دارو خداروشکر خوب شده بازم دو دلم ولی کل فامیل شوهرم بچه هاشون‌و‌ میبرن پیش اون ما سمت غرب تهرانیم اون حنوب تهران خیلی هم مظبش شلوغه و معطلی داره ولی انقدر راضی هستن که ازینحا میرن اون ور شهر و میگن به حز این کسی و قبول نداریم انقدر کفتن که منم میخوام دخترمو ببرم 

عزیزم دکتر سپیده داروگر دکتر پسرمه عالیه مطبش نیاورانه حالا چرا آقا!!!! خانوم دکتر فوق تخصص آلرژی ...

ممنونم،اما دکتر زایمانمم آقا بود،هوشبری همه چی،عالی بودن عالی،بازم ممنونم وقت گذاشتید🙏🙏

از این شلوغا نباشه که وقت نذاره،یه معروف رفتم چهار نفرو با هم ویزیت میکرد،حالم داشت بهم میخورد تو مط ...

شاید چهار نفر و با هم نبینه ولی وقت درستی هم نمیذاره من پسرمو بردم سه سال پیش یه سوال پرسیدم گفت برو‌تو‌ کانالم جوابتو‌ پیدا کن بیکار نیستم به این سوالا حواب بدم با اینکه بهم نزدیکه ولی دخترمو نمیبرم پیشش😐

شاید چهار نفر و با هم نبینه ولی وقت درستی هم نمیذاره من پسرمو بردم سه سال پیش یه سوال پرسیدم گفت برو ...

آره اینو نمیرم،یادم نیس پیش چه دکتری رفتم،اما زن و شوهر با هم کار میکردن،زنه پایین سونو گرافی بود،شوهره هم بالا ویزیت میکرد بعد عین استادیوم بود،اصن گوش نداد ببینه چی میگم،پامو گذاشتم تو مطب منشی گفت اول سونو ،گفتم دکتر ندیده بچمو،سونو بده،گفت سونو احباریه!دکتر بدون سونو مریض نمیبینه،خلاصه اون روز من ۳۵۰خرج کردم،سونو،ویزیت،دارو،که ویتامین بود و تازه منو فرستاد برم آزمایشگاه که به غلط کردن افتادم دیگه پامو مطبش بزارم

2706