2733
2739
عنوان

کمک کمک بازم با مامان دعوام شد😔

269 بازدید | 29 پست

سلام خانوما 

احتیاج ب راهنمایی تون دارم 

من با مامانم سرتقسیم کارا با خاهریم دعوام میشه. 

دلم میخاد ی پیشنهاد و نظر توپ بدید که دیگ دعوانکنم. 

خودمم میدونم بچه بازی درمیارما، ولی هرکاری میکنم نمیتونم آروم بشم.(البته ک تقصیر ابجیمم هس بی نظم ه و فقط بفکر درس شه) 

از اینکه مامانمو اذیت میکنم خودم کلی غصه میخورم میگم کاش ی جوری دور بشم ازشون، شاید  یکم زندگی کنن. 

ولی خب از ازدواجم فراری ام. 

بابامم که میبینه مامانمو ناراحت کردم ناراحت میشه!

ازخودم متنفرم

لطفا هر ترفندی دارین رو کنین.ممنون

صدای باد می آید ، عبور باید کرد! من مسافرم ای بادهای هموار... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=99753664]تقسیم کار کنید، اشکال نداره مادر دیگه ناراحت نشو، هیچ جا خونه پدر نمیشه[/QUOمن از کار کردن خوشمم میاد فقد نمیدونم چرا یهو جوشی میشم همه چی میریزه بهم😔

عزیزم خواهرت کوچیکتره؟

ن ایشون در مقطع دکترا هستن. بزرگترن. من دلم میخاد ی خورده ابهت نشون بده و باهم کار کنیم حتی دستور بده ولی خب متاسفانه بیخیال ه

2740
دلت میاد به خاطر کار خونه با مامانت دعوا میکنی مثلا به خواهرت بگو ظرفا با اون جارو وگردگیری با شما آ ...

نمیشه ک نمیشه الان ی موقعیت کاری خوب برام جور شده ولی میترسم برم ب هیچکاری م نرسم مامانمم بمونه دست تنها

نمیشه ک نمیشه الان ی موقعیت کاری خوب برام جور شده ولی میترسم برم ب هیچکاری م نرسم مامانمم بمونه دست ...

همیشه بهش کمک کن من اون موقع نمیفهمیدم تنبل بودم تو خونه هیچ وقت کاری نکردم جز خوردن وخوابیدن الان واسه خودم کدبانو شدم اما مامانم هزار جور درد داره منم همیشه غصه میخورم خودمو مقصر میدونم

همیشه بهش کمک کن من اون موقع نمیفهمیدم تنبل بودم تو خونه هیچ وقت کاری نکردم جز خوردن وخوابیدن الان و ...

منم تا میتونم کمک میکنم بدون مکث و استراحت ولی خب یهویی عصبی میشم 

سلام منم تا ازدواج نکرده بودم مامانم ما ناراحت میکردم  بعدام پشیمون میشدم که مامانم ناراحت کردم .باید با خواهرت حرف بزنی وتقسیم کنی کارای خونه را.واسه خواهرت نامه بنویس بهش بگو من خانواده را دوست دارم تو هم دوستدارم بعد براش بنویس چه کارای اون بکنه چه کارایی تو.تا میتونی با مامانت مثل دو تا دوست باشی تاپشت سرت دعای مامانت باشه .