2737
2734
عنوان

من چه گناهی کردم آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 33 پست
ان شاءالله خدا به حق دل شکستت و فاطمه زهرا به زودی دامنتو سبز کنه عزیزم

مرسی گلم

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

دوستم کمی فکر خودتو از بچه و بچه داری منحرف کن ی کار دیگه انجام بده ـبچه هم هر وقت خدا بخواد میده ـجالب اینجاس خانمایی ک بچه دارن همش مینالن کاش یکی بود دوساعت بچمو میداد بهش ب خودم میرسیدم ـلذت زندگیتو ببر بچم میاد بیشتر صبر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا روزگار با ما اینجوره آخه؟😭😭😭😭من که اشک و آه شده کارم اما همش دعاشون میکنم که مبادا خدا یه وق ...

ان شاءالله خدا نی نی سالم وصالح بهت هدیه میده غصه نخور عزیزم بدتر استرس بهت وارد میشه منم خودم دیشب خیلی گریه کردم ولی امروز خیلی بهترم  خدا بزرگه هیچ وقت ما رو فراموش نمیکنه حتما برام چیزای بهتری درنظر گرفته

همین شعوری که شما داری  وبراشون ارزوی خوبی داری واونا ندارن خودش خیلیه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
ان شاءالله خدا نی نی سالم وصالح بهت هدیه میده غصه نخور عزیزم بدتر استرس بهت وارد میشه منم خودم دیشب ...

ان شاءالله خدا کمک کنه یاد بگیرم دلی نشکنم خدا کمک کنه تمرین کنم کسی رو آزار ندم

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2731