2733
2734
عنوان

من چه گناهی کردم آخه

342 بازدید | 33 پست

میدونم گناه کارم اما خدا دریای بی پایان رحمته سالهاست بچه دار نمیشم بخدا به کسانی که بچه دار میشن حسودیم نمیشه خدا زیر سایه خودش و پدر مادراشون بزرگشون کنه اما یه چند باری طعنه شنیدم😭😭😭 نه از طرف خونواده شوهرم از طرف فامیل خودم یه مثال میزنم مثلا درحالی که منو نگاه میکنن به بچه شون میگن هرکی مثه تو نداره دلشون به چی خوشه آخه؟یا مثلا من که وارد یه جمعی میشم مادر اون بچه براش شروع میکنه به دعا خوندن و مرتب میگن چشم حسودت بترکه😭😭😭 بخدااااا من حاضر نیستم بچه کسی تب کنه حتی چرا مردم اینجوری شدن بقرآن الکی حساس نشدم دیدم که میگم کسی رو ندارم درد دل کنم پیش شماها میگم شما منو مذمت نکنید

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب نادونایی هستن

من چند دوست دارم ک مشکل شما رو دارن اینقدر مراقبم مبادا حرفی از بچه بزنم یا تعریف شیرین کاری پسرمو بکنم دلشون بگیره

البته چون خودم قبلا این مشکلو داشتم کاملا درک میکنم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

عزیزم ناراحت نشو همه مردم همینجورین . درکت میکنم شما برای بچه این همه طعنه شنیدی من برای کنکورم . ایشالله دلمون شاد بشه فقط به خدا توکل کن.

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

وای چه محافل بی فرهنگی میری که اینطور صحبت میکنن و از خشم و غضب خدا نمیترسن؟؟؟!! البته اگر خدا عدالت داشت که مایه مباهات و افتخارات افراد بی جنبه و فخر فروش رو زیاد نمیکرد همشون پولدار و بچه دار و....

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2738
خدا دامنتو سبز کنه عزیزم

خدا هرچی میخوای بهت بده اما فک میکنم خدا منو یادش رفته😭😭😭😭

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

چه ادمهاي بيشعوري من خودم بچه ندارم اما اينهمه ازم تو اطرافم كه بچه دارن چه فاميل و دوست و همكار و اشنا اصلا اينجوري باهام نميكنند واقعا نميدونم چي بگم خداييش زور داره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
چقدر بعصیا سنگدل هستن دیگه تو جمعی ک اون زن هست نرو

آره دیگه کم کم باید ارتباطم رو بخاطر نداشته هام با خیلیا قطع کنم

2706