2733
2734

سلام لطفا اونایی که سزارین کردین پیش کدوم دکتر رفتین من خودم کرجم دکترم سزارین نمینویسه گفت برو بیمارستان دی تهران برات بنویسن 16 میلیون آخه از کجا بیارم باید چکار کنم لطفا کمک کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نه ماه پیش بیمارستان پاستور تو

دکتر زاهدی

عالی بود

ازاد گفت پنج و نیم

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2740
من نه ماه پیش بیمارستان پاستور تو دکتر زاهدی عالی بود ازاد گفت پنج و نیم

پاستور نو میدون ارژانتین

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
من نه ماه پیش بیمارستان پاستور تو دکتر زاهدی عالی بود ازاد گفت پنج و نیم

گلم نمی خوام اینقدر هزینه کنم دفترچه تامین اجتماعی دارم الان مشکلم این دکترای خیر ندیده ان 

گلم نمی خوام اینقدر هزینه کنم دفترچه تامین اجتماعی دارم الان مشکلم این دکترای خیر ندیده ان 

زنگ بزن بپرس با دفترچه کمتر میشه

بیمارستان مردم هم انجام میده با دفترچه شما تماس بگیر