2733
2734
عنوان

دانشگاه پیام نور یا آزاد

191 بازدید | 36 پست

سلام دانشگاه پیام نور و آزاد چه فرقی میکنه و اینکه رتبه واسه هر دوشون مهمه؟ من راستش فک نمیکنم رتبه خوبی بیارم ک بخوام برم دولتی میگن که رتبه واسه ایناهم مهمه چیکار کنم؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آزاد به تراز نگاه میکنه ولی پیام نور به رتبه . آزاد ارزشش ببشتره و استاداش بهتره .  

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

هیچکدوم..

عمرت را تو دانشگاه به هدر نده..

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 

میگن پیام نوریا ن هوش اینو دارن که برن دولتی ن پول اینو دارن که برن ازاد.دیگه خودت بسنج ببین چی داری چی نداری

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                

ازاد :شهریش زیاده ،سوالات تشریحیه ،میانترم نداره،همه چی دست استاده .

پیام نور:شهریش نسبت ب ازاد کمه ؛سوالات تستیه ؛میانترم داره ،همه چی سراسریه.سوالات هماهنگ کشوریه.

فقط حیدر امیرالمومنین است
2738
میگن پیام نوریا ن هوش اینو دارن که برن دولتی ن پول اینو دارن که برن ازاد.دیگه خودت بسنج ببین چی داری ...

یعنی  چی  هوش ندارن  ؟؟؟؟؟الان چند میلیون  توپیام نور درس مخونن  تینا هوش  ندارن؟؟؟؟پس  چجور سوالات  کشوری  رو جواب میدن؟؟؟؟؟

فقط حیدر امیرالمومنین است
پس چکار باید کرد؟

برو هنر یاد بگیر

من و دختر عمه هم سنیم

اون بعد از دبیرستان رفت آرایشگری من خر رفتم دانشگاه ...

حالا بیا ببین واسه خودش چه درامدی داره..

من با ارشد هیچی....

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 

بچه ها کسی که دانشگاه آزاد میره در هفته چند روز کلاس داره ؟؟؟هر تعداد واحدی که دوست داره میتونه برداره یا اجباریه

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
میگن پیام نوریا ن هوش اینو دارن که برن دولتی ن پول اینو دارن که برن ازاد.دیگه خودت بسنج ببین چی داری ...

والا من امسال کنکور دادم  رتبم خوب میشه 

ولی بخاطر شرایطم نمی تونم دولتی برم باید پیام نور شرکت کنم

والا من امسال کنکور دادم  رتبم خوب میشه  ولی بخاطر شرایطم نمی تونم دولتی برم باید پیام نو ...

وا خب مجبور  ک نیستی بمون سال اینده کنکور بده 

پیام نور خیلی سخت و مسخرس 

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
برو هنر یاد بگیر من و دختر عمه هم سنیم اون بعد از دبیرستان رفت آرایشگری من خر رفتم دانشگاه ... حا ...

خب ادم از نظر فرهنگ و سواد بره بالاتر خیلی بهتره ک در کنارش کار دیگه ای هم یاد بگیره 

2706