2733
2734

میگن برای تنبلی تخمدان و بارداری خوبه

حالا اگه مصرف کردید قطره بوده یا قرص  و نتیجه گرفتید 

بعد از چند پریودی خوردید اگه تو اقدام باشی تا کی باید بخوریم؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من قرصشو خوردم هرروز دوتا تا ۲۵پری بعد سه ماه استفاده باردار شدم قرص خیلی خوبیه 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2738
صبح ی خانومی تاپیک زدن از این قرص بمدت یکماه هرروز دو تا دونه مصرف باردار شده بودن بعد یکسال اقدام

عه چه خوووووب

من یه سقط داشتم بعد تحت نظر دکتر بودم کلی آزمایش دادم آخر می گن طبیعی بوده و مشکلی نداری این دکترا دق می دن ادمو

دارو شیمیایی از چی نتیجه گرفتی ؟؟ من که از دارو زده شدم

یکسال داروهای مختلف خوردم جواب نداد ماه اخر لتروزول و امپول اچ سی جی زدم و نتیجه گرفتم و نی نیم فردا داره به دنیا میاد

اصلا اصلا نباید درمان رو حتی واسه یک ماه عقب بندازید چون برمیگردید سر خونه اول

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
عه چه خوووووب من یه سقط داشتم بعد تحت نظر دکتر بودم کلی آزمایش دادم آخر می گن طبیعی بوده و مشکلی ند ...

انشاالله شمام نتیجع بگیری تاپیک بی بی چک مثبتت رو بزنی

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
یکسال داروهای مختلف خوردم جواب نداد ماه اخر لتروزول و امپول اچ سی جی زدم و نتیجه گرفتم و نی نیم فردا ...

ای جووونم تو رو خدا منو موقع زایمانت دعا کن خودت و نی نی سالم و در پناه خدا باشید 

مادرشوهرن بعد یه سقط هر دفعه شوهرم می بینه ازش پرسه بچه چی شد بچه دار نشدید

به به مبارک باشه از روز اول پری  تا ۲۵ خوردی ؟

بله از اول تا ۲۵. کنارش ورزش و پیاده روی 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2706