2733
2739
عنوان

درمان اسهال استفراغ..خواهشا کمک

67 بازدید | 11 پست

دور از جون همه

دیشب تا حالا اینجورم.هیچی نتونستم بخورم.

الان خیلی بهترم.دکتر هم رفتم دوتا آمپول زد

شیر خوبه بخورم؟

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیربخوری نه خواهر من مگه میخای بری بیمارستان..... فقط کته ماش چای نبات موز سیب رنده شده سیاه شد ...

وای من فکر میکردم شیر خوبه

دیشب تا حالا خیلی خوردم.ای خدا

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
2728
اصلا میوه وشیر نخور .چیزای سبک مثل آب مرغ بخور .تامدتی کم بخور.آمپولو سرم زد؟ چی زد؟

فقط دو تا آمپول ک تا یکساعت درد نداشتم ولی دوباره شروع شد

نصفه شبی بود رفتم بهداری

خوبه الان برم مطب دکتر سرم بزنم؟

[QUOTE=99718534]فقط دو تا آمپول ک تا یکساعت درد نداشتم ولی دوباره شروع شد نصفه شبی بود رفتم بهداری خوبه الان برم م ...[/Qنه دیگه عرق شاه اسپرم بخور.یه لیوان خالصشو .یه مدت هم کم بخور.انشاالله خوب میشی

فقط دو تا آمپول ک تا یکساعت درد نداشتم ولی دوباره شروع شد نصفه شبی بود رفتم بهداری خوبه الان برم م ...

این بهداریا هم گندشو درآوردن نه دکتراشون خوبه نه پرستاراشون مخصوصا شیفت شب

2738
این بهداریا هم گندشو درآوردن نه دکتراشون خوبه نه پرستاراشون مخصوصا شیفت شب

ممنون عزیزم

باید سروم میزدی  نه اصلا شیر نخوری کته و ماست بخور، آب سیب بخور

ممنونم از راهنماییت

عزیزم اسهال استفراغ چاره اش فقط سرمه نه امپول. بعدشم موز بخور. موز خوبه. 

مرسی عزیزم