2737
2734
عنوان

داستان جالب بارداری من

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 58 پست
چون اون استرس و فکرو دیگه ندارن و آرامش دارن، فامیل ماهم ۱۵ سال بچه دار نشدن تمام درمانا هم انجام دا ...

آخی خداروشکر 

همه همینو میگن 

کاش میشد از فکرش دربیای😭😭

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گل گاوزبون، بابونه و بهارنارنج و... یا دم کرده بخور یا عرقشونو بخور تا فکرت آروم شه

ممنون از راهنماییت گلم 

انشاالله ماه دیگه هردومون تاپیک بی بی چک مثبت بزنیم 

اینقدر تو نی نی سایت دیدم حسودیم شده عقده کردم بی بی مثبت بشه بیام نشون بدم😭

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

استارتر هم که رفت دیگه انلاین هم نیستی 

اگه اومد یکی لایکم کنه

2728
ان شالله 😍😍😍😍 درخواست دوستی میدم که هرچیزی بلدیم بهم بگیم 

باشه فدات شم 😘😘❤❤

خلاصه ی آرامشی داشتم واقعی بیخیال بودم کلا ، دیگ بیبی چک هم نمی گرفتم حدود سه ماه بعد دیدم پری عقب افتاد بازم محل ندادم دو هفته که گذشت شوهرم گفت نمیخوای بیبی چک بگیری گفتم نه واس کیست عقب انداختم چیزی نیست اونم بیخیال شد ی هفته دیگ هم گذشت داشتم خونه رو جمع و جور می کردم دلم درد گرفت ترسیدم کیست م مث سری قبل بزرگ شده باشه  زنگ زدم دکتر م نبود رفتم ی دکتر دیگ گفتم سونو بنویس دکتر ه برگشت گفت تاریخ اخرین پری وقتی بهش گفتم دکتر گفت آزمایش بارداری می نویسم گفتم نه دکتر سابقه کیست بزرگ دارم ی بار هم جراحی شدم گفت حالا این آزمایش و برو 

آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار🧘‍♀️بحران ندیدن تو را من چه کنم😢😢

منم دقیقا همین بودم اولها پیگیر بعد بیحیال شدم یهو تو ماهی که فکرشم نمیکردم بشه باردار شدم واقعا بیخیالی خیلی تاثیر داره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2740

آزمایش و دادم هیچ حسی هم نداشتم جوابش که اومد تو ازمایشگاه فقط دادن دستم بازش کردم دیدم مثبت من آزمایش خوندن کلا بلدم چون زبانم خوب ولی برگشتم از خانم پرسیدم این یعنی من باردارم خانم گفت بله دیگ ی جوری نیگاش کردم گفت اخی بچه نمی خواستی زبونم قفل شده بود هیچی نگفتم 

فقط اشکم می اومد حالا بماند که بقیه چه واکنشهایی داشتن ی هفته بعد دکتر خودم اومده بود منم رفتم پیشش برگ جواب آزمایش به دست پرونده مو باز کرد گفت باورم نمیشه با ی دوره درمان جواب گرفتی یا خودت دوره رو تکرار می کردی اخه دیگ نیومدی واس ادامه منم گفتم خانم دکتر من ی دونه از اون دارو ها رو هم نخوردم دکتر گفت با اون پرولاکتین بالای تو و کیستهات و اینکه ی تخمدانت رو هم قبلا برداشتن عملا محال چی بگم 

پسرم الان ده سالشه منم عاشقشم واقعا دلم براش پر میکشه نمی تونم بگم چقدر میخامش

خدا حفظش کنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
دوتا خط نوشتن اینقدر کارداره  از روح روان اونایی تو انتظار هستن داره بازی میکنه  منم به ...

بخدا اینطور نیست چرا قضاوت میکنی من تحت تاثیری داستان خودم دارم گریه می کنم 

پسرم الان ده سالشه منم عاشقشم واقعا دلم براش پر میکشه نمی تونم بگم چقدر میخامش

خداحفظش کنه امیدوارم یه روزی برسه همه منتظرا از این تاپیک ها بزنن از جمله خودم

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
2706