2733
2739
عنوان

داستان جالب بارداری من

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 58 پست
لایکم کنید😁❤

انقد بدم میا از تاپیکایه اینطوری ـ از اول قشنگ تعریف کن ن ک خورد خورد بگی  اعصاب مام خورد کنی

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
مگه خودتون آزمایش و سونو....انجام دادین

من حودم همه آزمایش هام و سونوهام نرمال بود پریودی دقیق و منظم دارم سر ساعت میشم 

چند ماهه تو اقدامم ولی جواب نداد

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حودم همه آزمایش هام و سونوهام نرمال بود پریودی دقیق و منظم دارم سر ساعت میشم  چند ماهه تو ا ...

چـون خودمم تو اقدامم پرسیدم، تو هفته دوبار صبحانه تخم مرغ سرخی و روشم شنبلیله بریز بخور، 

به شوهرت هم گرمی بده همم عرق کاسنی

خدای مهربونم شکرت
2731

دوتا خط نوشتن اینقدر کارداره 

از روح روان اونایی تو انتظار هستن داره بازی میکنه 

منم به خاطر کور سوی امیدی دارم میخونم و منتظرم یه چیز خوب بگه امید وار به به بارداری😭😢😰

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
چـون خودمم تو اقدامم پرسیدم، تو هفته دوبار صبحانه تخم مرغ سرخی و روشم شنبلیله بریز بخور،  به ش ...

مرسی از راهنماییت 

این ماه همش عرق کاسنی میخورد 

اینقدر دلم گرفته میخوام بمیرم از ناراحتی بچه میبینم دلم غنج میره

یهو زد و اون وسط مسطا من و شوهری سخت دعوامون شد منم لج کردم و درمان و قطع کردم سر کلاس جمعیت استادمون فهمید ناراحتم بعد کلاس باهام صحبت کرد منم گفتم بچه دار نمی شدم دعوامون شده اما الان کلا شوهرمم هم نمی خام استادم شروع کرد از داستان بارداری زنداداشش که بیست سال بچه دار نمیشده بعد از بیست سال میرن ی بچه از پرورشگاه میارن بعد چند ماه می بینه پریود نشد میره دکتر وقتی آزمایش واسش می نویسن میگه من باردار نمیشم اصن اما خب آخرش میره آزمایش میده و باردار بوده

آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار🧘‍♀️بحران ندیدن تو را من چه کنم😢😢
2740
منم مثل شمام، استرس نداشته باش و بسپار دست خدا 

انشاالله 

چرا منم خیلی شنیدم که وقتی بچه از پرورشگاه میارن باردار میشن خیلی اتفاق افتاده 

حکمت خدا هست ولی خیلی سخته

امیدوارم خدا اینجور منو امتحان نکنه😭😢😢

انشاالله  چرا منم خیلی شنیدم که وقتی بچه از پرورشگاه میارن باردار میشن خیلی اتفاق افتاده  ...

چون اون استرس و فکرو دیگه ندارن و آرامش دارن، فامیل ماهم ۱۵ سال بچه دار نشدن تمام درمانا هم انجام دادن ولی نشد بعداز ۱۵ سال بیخیال درمان و بچه شدن که پارسال باردار شد 

خدای مهربونم شکرت

اسی خوابی؟؟

استادمون که اینو می گفت من هاج و واج نیگاش می کردم تو دلم می گفتم خب که چی مثلا ، برگشت بهم گفت میدونی چرا باردار شد گفتم نه استاد گفت واس این که رها کرد دیگ بهش اهمیت نداد دیگ استرس نداشت پذیرفت شرایط رو من بعد حرفهای استاد هیچ تصمیم خواصی نگرفتم اما خونه مامانم اینا که رفتم رو دیوار اشپزخونه ی ایه ای از قرآن بود که معنایش این بود خدا به هرکی بخواد فرزند میده به هرکی نخواد نمیده و به بعضی ها چند قلو یا چند تا میده یادم نیست چه سوره ای یا چه ایه ای اما نظرم و جلب کرد منم مدام با خودم این ایه رو تکرار می کردم

آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار🧘‍♀️بحران ندیدن تو را من چه کنم😢😢
2706