2733
2734

من خیر سرم ارشد دارم اما خوب بیکارم دلم یه درامد میخاد ۳۳ سالمه بنظرتونودیر نیست واسه یاد گیری و اینکه قابل یاد گرفتنه که بتونم یه درامدی ازش کسب کنم .ممنونم

واسه هیچکاری هیچ موقع دیر نیست ولی خیاطی هم حوصله میخاد هم علاقه اگه این دو تا رو داری برو سمتش حتما موفق میشی 

خدایا میدونم از رگ گردن به من نزدیک تری ،اما من حالیم نمیشه بغلم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بسیار عالیه هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست 

منم عاشق خیاطیم ولی کمر درد دارم نمیتونم پا چرخ بشینم 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2728
واسه هیچکاری هیچ موقع دیر نیست ولی خیاطی هم حوصله میخاد هم علاقه اگه این دو تا رو داری برو سمتش حتما ...

حوصله دارم .علاقه از ۱۰ تا ۷ تا بافتنی خیلی دوس دارم که ماشین بافتنی خیلی گرونه واسم .

2738
حوصله دارم .علاقه از ۱۰ تا ۷ تا بافتنی خیلی دوس دارم که ماشین بافتنی خیلی گرونه واسم .

حالا برو خیاطی اگه دیدی تونستی که واسه بقیه هم لباس میدوزی ودرآمد داری وگرنه چیزی از دست ندادی حداقلش اینه واسه خودت فقط لباس میدوزی 

خدایا میدونم از رگ گردن به من نزدیک تری ،اما من حالیم نمیشه بغلم کن

فقط گرلاوین و بدون الگو روی پارچه که میشه ایتالیایی اصلا نرو چون پرو گیری داره بگرد تو شهرتون سایز بندی برو یا مولر الان مولر اومده رو کار ولی من سایز رو دوست دارم خیلی اسون و راحته بدون پرو

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

من از ۱۰ تا ۱ داشتم

بعد که رفتم دو سه تا لباس دوختم علاقه م به ۱۰۰ رسید

حیف که ادامه ندادم

من دوسال پیش رفتم تقریبا ۳۸ سالم بود

2706