2733
2739
عنوان

کیا ابراز علاقه کردن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 42 پست
ممکن نیست در آینده پشیمون شم؟!! بعد ی عمر جواب دلمو چی بدم؟!!

والله گلم من کردم حتی اسمون چقد حقه و میدونی هست اینطور میدوتستم دوسم داره غیر مستقیم بهش نخ دادیم آخرش رفت به زور باباش یکی دیگه رو گرفت ما موندیمو یه عمر پشیمونی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطعا اگه ازش خوشم میومد واکنش مثبتی داشتم.ولی دختر و پسر متفاوتن.مثلا طرف واکنش مثبتی داشت ولی بهونه ...

اگه ب ی خانم ابراز علاقه کنم تصور میکنید واکنشش چیه؟!

دعوتتون میکنم دومین تاپیکمو بخونید،اگه حوصله دارین...

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
من تو مجردی عاشق یکی بودم از این عشقای ابکی نه ها از اون عشقها ک قلبم مترکید براش ولی جرات نداشتم به ...

منم میترسم در آینده این اتفاق بیوفته برام.

شرمنده ی سوال داشتم، چی شد ک جرات نکردین برید جلو و حرف دلتون رو بزنید

از چی واهمه داشتید مگه؟!!

2731
اگه ب ی خانم ابراز علاقه کنم تصور میکنید واکنشش چیه؟! دعوتتون میکنم دومین تاپیکمو بخونید،اگه حوصله ...

باید از رفتارش بفهمید ک بهتون حسی داره یا نه

ببخشید من دقت نکردم که مرد هستین

حله گذاشتین لایک کنین

قلبم منو میتپه؛نفسم منو میکشه...
چ تلخ

اون موقع تلخ بود، الان شیرین شیرینه

4سال بعد ازدواجش خودشو کشت تا با من رابطه برقرار کنه مردک کثیف!

تازه فهمیدم خدا چقدر دوسم داشته که نذاشته زن این اشغال بشم

الانم من 31سالمه و بهترین شوهر دنیارو دارم

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
من به عشق اعتقادی ندارم. روی همین حساب حتی اگر به کسی نیمچه تمایلی هم داشته باشم راحت فراموش میکنم ...

ای بی خبر از سوخته و سوختنی!

عشق امدنی بود نه اموختنی

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2738
منم میترسم در آینده این اتفاق بیوفته برام. شرمنده ی سوال داشتم، چی شد ک جرات نکردین برید جلو و حرف ...

نمیدونم اهل دوستی اینجور حرفها نبودم همکارم بود همه تو شرکت میگفتن عشق از چشماتون میزنه بیرون من روانی خل بودم.نبش قبر نمیکنم عاشق بچه هام هستم ولی حرف خاستن ک بشه قلبم دگرگون میشه.

عشقِ اومد، یکی بود. ولی من خودم پر و بالش ندادم و هیچ اقدامی نکردم.  برعکس حرف بقیه که میگن پ ...

عشق نبوده😊

من به عشق اعتقادی ندارم. روی همین حساب حتی اگر به کسی نیمچه تمایلی هم داشته باشم راحت فراموش میکنم ...

شاید هنوز عشق واقعی تو پیدا نکردی...

وختش ک برسه نمیدونم چ مرضی هست ک از زیر زمین پیدا میشه، اونوخت کر و کور و لال میشه طرف

تو ی چن راهی گره کوری میوفته و هرچی دست و پا میکنه نجات پیدا نمیکنه.

البته از شیرینی هاشم بگم، ک با ی لبخند یار تو بهشتی ...

الهی عاشق شی و بهش برسی...

شاید هنوز عشق واقعی تو پیدا نکردی... وختش ک برسه نمیدونم چ مرضی هست ک از زیر زمین پیدا میشه، اونوخت ...

یک پسر که به ۳۰ میرسه دیگه اصلا این حرفا براش معنایی نداره.

من خودم قبلا فکر میکردم این حرف ها که میگن الکی یا من شاملش نمیشم. ولی الان دقیقا همون حس رو دارم

من، چون اون موقع فک میکردم بعدا حسرت میخورم اگه الان کاری نکنم، جراتشم متاسفانه داشتم😄 ولی خب همون طور که حدس میزدم یه طرفه بود، شاید اگه برگردم عقب اون کارو نکنم، ولی راستش فرقی نمی‌کرد در هر صورت از زندگیم حذف شد و دیگه نمیبینم خدا رو شکر😄

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2706