2726

همش حس میکنم ادم پشیمون میشه یا بدجوری خورد میشه اگه جواب نه بشنوه جرات اینکارو هیچوقت نداشتم و نخواهم داشت

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همش حس میکنم ادم پشیمون میشه یا بدجوری خورد میشه اگه جواب نه بشنوه جرات اینکارو هیچوقت نداشتم و نخوا ...

منم نمیدونم چرا عین شما فکر میکنم.

بازگشت به زندگی.
من. و شدیدأ پشیمونم. طرف پررو میشه... و شاید بعد اشنایی هم بفهمی فرد رویاهات نبوده. 

اگه کسی ب شما ابراز علاقه میکرد، واکنشتون چی بود؟!

چی شد ک حس کردین طرف پررو میشه؟!!

بازگشت به زندگی.

من وقتی دبیرستانی بودم به دوست صمیمیم گفتم که از پسرعموش خوشم میاد، من 16ساله بودم و پسره 22

اونم بهش گفت، و یه روز 3تایی رفتیم بیرون، پسره گفت اره منم اوکیم و برم سربازی بیام و ...

یه بارم اومد در مدرسه مون 1ساعت حرف زدیم که الان ی7 کلمه ش هم یادم نیست😂

6ماه بعد دخترخالمو گرفت😂

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
منم نمیدونم چرا عین شما فکر میکنم.

از یکی تو زندگی خیلی خوشم میومد یه بار اومد اول اون سمتم من با اخلاق گندم ادم حسابش نکردم بعدها فهمیدم چه جواهری بود اما هیچوقت جرات پیدا نکردم ابراز علاقه کنم انگار اون هم دیگه بیخیال من شده بود 

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
بنظر من اصننننننننننن این کارو نکن طرف واست پرو بال درمیاره از جوجه خروس تبدیل میشه به طاووس 😂😂

ممکن نیست در آینده پشیمون شم؟!!

بعد ی عمر جواب دلمو چی بدم؟!!

بازگشت به زندگی.
اگه کسی ب شما ابراز علاقه میکرد، واکنشتون چی بود؟! چی شد ک حس کردین طرف پررو میشه؟!!

قطعا اگه ازش خوشم میومد واکنش مثبتی داشتم.ولی دختر و پسر متفاوتن.مثلا طرف واکنش مثبتی داشت ولی بهونه گیری میکرد. احساس سرتر بودن داشت ،با دست پس میزد با پا پس میکشید

قلبم منو میتپه؛نفسم منو میکشه...

من تو مجردی عاشق یکی بودم از این عشقای ابکی نه ها از اون عشقها ک قلبم مترکید براش ولی جرات نداشتم بهش بگم اونم عاشقم بود اینو از چشماش میشد فهمید اونم نگفت گفتم میگه ولی ن لال شدیم کر شدیم کور شدیم و نگفتیم چقدر عاشقیم ماها گذشت و شد سال چند سال گذست نگفت ترسید بگه ترسیدم بگم.یهو رد دادم و ازدواج کردم وایساد نگاه کرد و با چشم گریون رفت نگاش کردم و گریه کردم.شش ساله ک ندیدمش و هیچ خبری ازش ندارم همسرم هم خوبه هم بد صاحب دوتا بچه ام و فقط از یکی شنیدم ک ازدواج کرده اهل خیانت نیستم و زیاد بهش فکر نمیکنم ولی اسم عشق ک میاد شعله هاش از زیر خاکستر میزنه بیرون.کاش نمیترسیدم و بهش میگفتم دوسش دارم.حتی اگه قسمت هم نمیشدیم.

2706