2733
2734
عنوان

دلم واسش تنگ شده

189 بازدید | 10 پست

طی تاپیکای قبلیم ک گفتم مهمون داشتمو شوهرم ظرفامو شکوندخلاصه بعد مهمونا ک پنج شنبه بود دگ جمعه وامروز اصلا باهاش حرف نزدم اونم کلا دیالوگایی ک بهم گفت ۴ یا۵ خطم نشد ک من جوابشوندادم 

بعد ...

توروجدت لایکم نکن مرسی

تاهمین چنددقیقه پیش دلم نمیخواست اصلا ببینمش خیلی دلگیر بودم الان احساس میکنم خیلی خیطش میکنم جواب نمیدم ویهو نمیدونم چم شد دلم گرفت ودلم تنگ شد البته شایدم بیشترش دل گرفتنه

توروجدت لایکم نکن مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وواای واییی گفتی ظرفای خوشگلمو ک نگووووو

حالا بیشتر برا طنز گفتم به هر حال عشقم اگه پشیمونه و تکرارنمی کنه و منتتو حسابی کشیده حالا بیخیالش شو چون ناز زیاد یهو جواب معکوس می ده! ولی مطمئن باش که توجیه شده ها وگرنه دوباره تکرار می کنه و بدتر!!!

2738
ن توجیه نشده هنوز متاسفانه...

خوب پس خواهر مقاومت کن چون عواقب داره اگه اینجوری بگذری ازش

من که می گم بهش بگو بیا بریم عین سرویسو بخریم که لااقل بفهمه چه ضرری بهت زده بعد بگو این فقط مالیش بود و قابل جبران ببین با روح و‌روان من چه کردی!!!

خوب پس خواهر مقاومت کن چون عواقب داره اگه اینجوری بگذری ازش من که می گم بهش بگو بیا بریم عین سرویسو ...

ایناروبایدوقتی بگم ک بیادحسابی منت کشی

البته نهاروشام چاییش امادس همش فقط باهاش حرف نمیزنم چ قهزیه خدامیدونه

توروجدت لایکم نکن مرسی