2733
2739
عنوان

وکیل بگه لباس باز بپوش !

2398 بازدید | 73 پست

وکیلم آقاس حدود 40 ،50ساله .میدونه شوهرم بهم خیانت کرده .و

گفت براش لباس های رنگی ومتنوع میپوشی ؟گفتم نه شوهرم دوست نداره آقای وکیل .

گفت بازچی ؟!

منم گفتم فک نمیکنم درحیطه کار ی وکیل باشه این صحبتها !

خدافظی کردم .خدافظی کرد .

و تمام .

کار خوبی کردی 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واا!😐😐😐

ملت دارن دونه دونه رد ميدن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

همونی ک نفس نفس میزد؟؟  

«خوشحال میشم تو این تاپیک کمکم کنی😘» " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -فدوی سَرت، مِی حالو چیطو شده؟ :]         اوشیما دستش را بالا می‌برد و میگوید:《برای من تو این بدن فیزیکی -این ظرف معیوب- مهم ترین کار اینه که امروزم رو برای رسیدن به روز بعد نجات بدم.این کار هم میتونه ساده باشه، هم خیلی سخت. همه ش بستگی به این داره که چطور به این قضیه من نگاه کنی؛بهرحال، حتی اگه همه چیز خوب پیش بره، دستاورد چندان بزرگی محسوب نمیشه.هیچ کس قرار نیست من رو بابت اون تشویق کنه..》*کافکا در کرانه*     *✨INTP *  
2738
عکس پروفایلم باحجابه خیلی . بهم گف ،عکس با لباس توخونه ای نداری ، بفرستی ؟

بگو چرا دارم تو عکس مادرتو بفرس برای برادرم منم عکس خودمو میفرستم چ وکیل احمقی 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
عکس پروفایلم باحجابه خیلی . بهم گف ،عکس با لباس توخونه ای نداری ، بفرستی ؟

اون دیگه رسما پیشنهاد سکس‌ چت داده

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706