2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخخخخخخب😩😩😩😩

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2731

من قبلش فکر‌ میکردم این چیزا تو فیلما هست ! زنه نمیخاست مثل اینکه بره

منو خانم همسایمون رفتیم‌ بیاریمش‌ خونمون نمیومد

هرکاری کردیم گفتیم اب‌بخوردنخورد

به شوهره میگفت حداقل کیفمو بده شوهره خیلی خونسرد میگفت تو فقط برو من ساکت و همچیتو میفرستم ولی خانمه نرفت تا یه زن‌ و مرد سن دار اومدن ما رفتیم‌خونمون ( خانمه انگاری‌ عمه اش بود ) فقط صدای شوهر عمش اومد که دم در گفت تف یه زااتت نامرد

خلاصه چند روز بعد این جریانم دست به دست دیدیمشون 😐😐😐

گذشت چند وقت بعد خانم خانما همش برای ورود به خونه زنگ مارو میزد منم درو‌ باز میکردم

چندین و‌چند بارم اومد خونه پدر شوهرم گفت کلیدمو جا گذاشتم!!! برام کلید ساز خبر کنید...

بار اخر مثل اینکه پدر شوهرم بد نگاهش‌ میکنه و ایناااا ( اینارو مادر شوهرم گفت ) 

گفت بهم گفتش راستشو بخایین زن دومم و بدبخت شدم مطعلقه بودم و شوهرم دیدتم عاشقم شده

ولی بعد ازدواج اگه بیاد خونه ببینه دخترش داره حتی یه سبزی پاک‌میکنه منو میزنه و یا بیرونم میکنه یا وقتی برم بیرون درو قفل میکنه قفلم عوض میکنه خودشو دخترش میرن خونه باباش!

2740

امکان نداره چند روزی یک بار صدای زجه این‌زن بیچاره نیاد

الانم صداشو شنیدم‌ شوهره ولش کرده رفته این میگفت بخاطرت کل خونوادم تردم کردن

اومدن کتکم زدن کل بدنم‌کبود مث اونباری که خودت کتکم زدی شدم!!

و التماس میکرد کلفتیه خودت و دخترت میکنم خرجمم نده هروز کتکم بزن و فحش بده فقط بزار بمونم!!!! 

اینقده ناراحتم 

نمیدونم‌براش چه کاری از دستم بر میاد

امکان نداره چند روزی یک بار صدای زجه این‌زن بیچاره نیاد الانم صداشو شنیدم‌ شوهره ولش کرده رفته این ...

قضییه ی برعکس شده والا من که نامادری داشتم بابام هم خودش شده بود یه پا ناپدری 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

الان چون بچم نیست خونه ساکت کلی صدای زجه هاش و حرفاش اومد!

دلم میخاست برم خونش بغلش کنم

روم نمیشه

نمیدونم چیکار از دستم بر‌میاد

شوهرشم خیر سرش درس خونده هست 

ریسس بانکه

خیلیم از من بزرگتر که مثلا باهاش دوست بشم

قضییه ی برعکس شده والا من که نامادری داشتم بابام هم خودش شده بود یه پا ناپدری 

والاه این بیچاره که همش ما میبیینم دختر شوهرش سوار ماشینشه میبردش میاردش

اولاش دختر خود خانمم میومد پیشش 

الان ۳ ساله نیومده دخترش اینجا! 

وقتی میبینم اینقد زن زیبا و خوش سر و زبونیه دلم میسوزه

الان داشت میگفت گناه من چیه که هیچ خیری تو زندگیم ندیدم

والاه این بیچاره که همش ما میبیینم دختر شوهرش سوار ماشینشه میبردش میاردش اولاش دختر خود خانمم میومد ...

گناهش اینه که التماسشو میکنه یه بار پاشو بزاره بانک شونرش مردن می .ری .نه به خودش

والاه این بیچاره که همش ما میبیینم دختر شوهرش سوار ماشینشه میبردش میاردش اولاش دختر خود خانمم میومد ...

ان شاالله که خدا کمکش کنه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔