2733
2739
به نظر شما کسی که شاغله ....ارشد رو توی شهر خودش بخونه بهتره یا توی شهری که هم تراز علمی بالاتری(نسبت به شهر خودش)داره و هم دکترای اون رشته رو............
مثلا من که طی هفته باید سر کار برم اگه همینجا درسم رو ادامه بدم------------و بعدا واسه دکترا شهر دیگه ای برم که خیلیا شرایط پذیرش دکترا رو میدونید--------------یا برم یه دانشگاه با تراز بالاتر که دکترا هم داره-------------- دوری راه و مرخصی و هزینه رفت و آمد و خوابگاه هم باید مدنظر باشه.
ممنون
عسل مامان جون فعلا همه انتخابهاتو بزن
اینکه کجا بری یا اصلا کجا ممکنه قبول بشی رو بزار برای شهریور ماه که نتایج اومد اون موقع تصمیم بگیر
فعلا چون مجاز شدی حیفه که شهرهارو همه رو نزنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دانشجوی ارشدم همین تهران و شاغل هم هستم...
2 روز در هفته کامل کلاس دارم ...
البته همکلاسیهایی هم دارم که از بندرعباس و خوزستان هر هفته میان برای کلاس البته آقا هستن...
شرایط سختی داره تحصیل و کار
بازم با توجه به رشته و رتبه باید انتخاب کنی
من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!
رشته زبان شناسی رتبه 120............آخه اگه قبول شم و ادارمون بهم مرخصی نده چی؟
بعضی از شهرا کلاساشون توی سه حتی چهار روزه ولی اینجا دو روزه و راحت میتونم مرخصی بگیرم.........منتها واسه دکترا اگه بخوام ادامه بدم اینجا نداره و احتمال قبولیم جای دیگه کم میشه.
2740
عزیزم چند تا مرود هست اول اینکه کارت دولتی؟
نی نی داری؟
نظر شوشوت چیه؟
وقتی که تو امدی به دنیا عریان جمعی به تو خندان و توبودی گریان
کاری بکن ای دوست که وقت رفتن جمعی به توگریان وتوباشی خندان
خب قطعا تراز بالا واسه دکترا خیلی بهتره ولی موضوع مرخصی هم هست...
اساتید ما که اصلا باهامون راه نمیان...بیشتر از سه جلسه حذف
منم مجبورم یه هفته نصفه کلاسای صبحم رو نرم نصفشو برم ...
البته منم با نظر ساناز جون موافقم... بهتره شهر خودت بمونی ...
آرامشت رو داری
کارت هست
موقع امتحانا مجبور میشی یک روز در میون بری و بیای... مخصوصا اگر ترم مهر باشی تا بهمن کامل کلاس دارین و کلا کلاسا طولانی تر هست
آخه ساناز جون واسه دکترا چیکار کنم؟
میدونی که جذب دکترا تا حدودی توسط اساتیده و اگه دانشجوی برتر باشی خیلی راحت جذب میشی..........تو شهر خودم دکترای رشتمو نداره..........
جای دیگه هم بخوام برم سطح علمی بالاتری نسبت به دانشگاه خودم دارن و دکترا قبول شدنش کار حضرت فیله!
میدونید شهر خودم کرمانشاهه دانشگاه رازی.....اون شهر دیگه هم دانشگاه بوعلی همدانه اطلاعاتی در موردشون دارید؟