2733
2734
من ١٦ روز پیش آمپول hcg تزریق کردم. اما تا حالا پری نیومده. این ماه به خاطر داروهام یکم دوره ام قاطی شده. یعنی نمی دونم روز چندممه. امروز صبح بعد از پیاده روی توی ترشحاتم خیلی کم خون تازه دیدم. چند روز هم هستش که درد پری دارم. نمی دونم چند روز بعد آمپول قراره پری بشم. اگه کسی می دونه ممنون می شم بهم بگه
👼🏻❤️ گر نگهدار من آن است که من می دانم........ شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد ❤️👼🏻
سلام... چه جالب منم ۱۶ روزه تزریق کردم... عزیزم من سری قبل ۲۲ روز بعد از تزریق پری اومد... ولی امیدوارم شما باردار باشی...موعدت کی هست؟؟ فکر کنم همین روزاست درسته؟؟
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
این ماه یکم داروهام قاطی پاتی شد. دکترم گفت که دوره ات یکم طولانی تر می شه. من ماه های قبل دوره هام ٣٠ روزه می شد. این ماه نمی دونم کی پری می خواد بیاد. با این چیزایی که شما گفتی پس فعلا زوده که منتظر پری باشم؟ آزمایش خونو هم نگه می دارم واسه هفته بعد
👼🏻❤️ گر نگهدار من آن است که من می دانم........ شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد ❤️👼🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.