2733
2739
عنوان

مامانای بچه دار بییییاااید

87 بازدید | 2 پست

خانوما پسرم ۹ روزه شه هی شیر میپره گلوش چیکار کنم اینجور نشه ؟ و پاهاش باد میکنه از زانو به پایین انگار خون رسایی هم میشه میتونه دلیلش پریدن شیر باشه؟

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

سرشو بالاتر بگیر.اولشه.فشارشیرت زیاده.بلدهم نیست.درست میشه.پسرمنم اینجوری بود.فشارشیرم بالا بود اینم شکمو بود.با ولع که میخورد میپرید تو گلوش.پاهاش ورم نمیکنه🤔احتمالا داره وزن میگیره به نظرت اینجوری میاد

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘