2733
2739
عنوان

دلم میخواد بشینم زااااار بزنم😭

398 بازدید | 34 پست

قراره به زودی جاری دار بشم دختره مال یکی از شهرستانای اطراف شهرمونه که معروفن به دو بهم زنی و زبون بازی و زرنگی!!!نگین همه مثه هم نمیشن چون زیاد دیدم ازشون

قرارم هست نزدیک هم باشیم.

بخدا آدم حسودی نیستم ولی احساس ترس میکنم از مقایسه شدن تا اینجا زندگیم آروم بوده خداروشکر ولی مطمئنم با ورود این رنگ آرامش نخوام دید....

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیاید با توسل به ائمه حاجت دلمون رو بگیریم

برای شرکت در این امر مهم به ادرس(ت ل گ ر ا م)

مراجعه کنید@khatm_azkar_grohi

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

۴قل بخون هر روز به زندگیت فوت کن

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

چرا این قدر خودتو باور نداری که نگران نظر دیگران و مقایسه شدن هستی؟

از جاری من باید یاد بگیری ، از برادر شوهرم بزرگتره ، تحصیلاتش لیسانس ، کار چندان خوبی هم نداره ، وضع مالی هم ندارن خانواده اش ، قیافه اش هم معمولی ....اما ماشالله کوه اعتماد به نفس هست ، اصلا براش نظر کسی مهم نیست 

2738

حد و حدود رو رعایت کن و سعی کن زیاد باهاش صمیمی نشی.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

ب هیچ وجه با جاری جماعت قاطی نشو از اول.....در حد معمولی..تلفنی هم ارتباط نداشته باش...همو می‌بینید حرفایی معمولی واینا.....90درصد مفید و دو بهم زنن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

وا چکار کسی داری ..من ۵تا جاری با خانواده ها و تربیت مختلف دارم ..یکیشون خیلی فضوله یکیشون حسوده بقیه هم خوبن مثه خودمن ..ولی در کل من کاری با هیچکدومشون ندارم ..خیلی ب همشون احترام میزارم زیادی هم قاطی نمیشم ک بخان تو زندگیم دخالت کنن..

با اینکه رفت و امدمونم زیاده ولی کاری با هیچکدوم ندارم ..اصلا اجازه دخالت و فضولی ب هیچکس نمیدم حتی مادرم

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین