2737
2734
عنوان

خانم ها تجربتون از کابینت لطفا

1588 بازدید | 61 پست

سلام خانم ها من کابینت هامو سفید اکلیلی با ترکیب قهوه ایه سوخته انتخاب کردم خوبه به نظرتون؟ های گلاس خیلی گرون شده من ام دی اف انتخاب کردم بتظرتون خوبه ؟ جای لک انگشت نمیمونه روش؟ مثل های گلاس براق

نه خیلی عالیه سفید

هم آشپزخونه رو بزرگ نشون میده هم قشنگتره

البته با ترکیب طلایی

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اشپزخونه خونه خورم سفید یه دست بود خیلی بزرگ و شیک بود 

خونه خواهرم سفید و قهوه ای جالب نبود برام 

خونه الانمم سبزه کابینتام البته اینجامستاجرم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2740

خیلی خوش سلیقه ای عزیزم.مبارکت باشه.دعا کن منم صاحبخونه شم برم مثل شما واسه انتخاب کابینت

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

سلام. من ام دی اف معمولی داشتم دور سینک نم کشید و (عذر میخوام )سوسک ریز درست کرد   الان عوض کردم گرونیشو تحمل کردم زیر سنینک رو پی وی سی زدم  بقیه های گلاس سفید براق با یراق طلایی 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
سلام. من ام دی اف معمولی داشتم دور سینک نم کشید و (عذر میخوام )سوسک ریز درست کرد   الان عوض کرد ...

متری چند در اومد های گلاس .من میخوام سفید طوسی بزنم

بی عشق نشاط و طرب افزون نشود♥️بی عشق وجود خوب و موزون نشود
2706