2733
2739
عنوان

سالگرد عقد

137 بازدید | 17 پست

سلام دوست جونیااااا ... ایده واسه سورپرایز شوهری توی سالگرد عقد چی دارید؟؟؟ امشبه و مطمئنم یادش نیست سالگرد عقدمونه 😅😅میخوام خیلی غافلگیر و خوشحال شه البته خیلیم بریز بپاش نمیخوام باشه

من چند روز پیش اینجوری قافل گیرش کردم رو برگه ام نوشتم بابا دونی سالگرد عقدتون مبارک

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای خوشا ب حالت  چقدر دلم گرفته بابت اینکه این ماهم مامان نشدم دلم گرفته این ماه شد ۲سال

غصه نخور عزیزم این نیز بگذرد
از من میشه 6 سال

تا رضا(ع)هشت و جواد(ع)نه باشد * بگزارید که هشتم گرو نه باشد
2740
عزیزم چه جوری بعد ۲سال مامان شدی؟

بهم گفتن چله داری ماه قبلش ی پیرمرد برام چله بدی کردم خودمم کلومیفن و عرق بومادران و رازیانه و فراسیون خوردم با دوفاستون کلی ام نذر و نیاز ولی کلا بیخیال شده بودم منتظر بودم پریود شم برم برا iui که خدا لطفشو شامل حالم کرد

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
وای خوشا ب حالت  چقدر دلم گرفته بابت اینکه این ماهم مامان نشدم دلم گرفته این ماه شد ۲سال

برای منم این ماه میشد دو سال که فهمیدم باردارم انشاا... شما ام به زودی مامان میشی برات ۵ تا صلوات فرستادم 

عزیزم این عرقا رو ک گفتی کی خوردی؟

من خیلی وقت بود دلم میخواست برم قم ولی قسمت نمی شد ی روز الکی الکی قسمت شد رفتیم بعد اونجا ی دکتر طب سنتی اینا رو داد بهم ماه دومی که خوردم باردار شدم

2706