2733
2734

سلام به همگی من امروز میرم تو هفته شش از دوسه روز قبل موعدم تا الان درد خفیفی زیر شکم دارم که اذیتم نمیکنه زیاد نیست ولی نگرانم چیزی نیست

دکترهنوز انتخاب نکردم امروز یا فردا پیدا میکنم برم پیشش برای کی برام سونو مینویسه که از بودن و تشکیل قلبش مطمن بشم؟ 

شما چطور دکترتون انتخاب کردین کسی واسه کنترل بهداشت میرفته تو طول بارداریش؟

(نتیجه ازمایشم سه روز قبل موعد ۱۰۰ بود بتام فردای موعد ۸۷۶ خوبه؟ میگن احتمال دوقلویی هست؟

درد طبیعیه تا هفته هشت خواهی داشت مال من شدید بود 

عدد بتاتون هم خیلی هم معمولیه به دوقلویی ربطی نداره

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درد طبیعیه تا هفته هشت خواهی داشت مال من شدید بود  عدد بتاتون هم خیلی هم معمولیه به دوقلویی رب ...

اها مرسی گلم اخه برای پسرم فردای موعدم که نشدم از دادم بتام دویست بود این خیلی بالا نیست؟

من دقیقا از قبل اینکه بفهمم باردارم تا اخر این درد خفیف رو داشتم مرتب خصوصا اگه زیاد روی پا بودم یا ...

منم تو قسمت ران پای راستم این درد هست ؟ میتونم بپزسم نی نیت چی بود مامانم میگم کمر درد داشته باشی پسره دل درد دختره؟

اها مرسی گلم اخه برای پسرم فردای موعدم که نشدم از دادم بتام دویست بود این خیلی بالا نیست؟

نخیر بالا نیست مال من هزار بود و تک قلو . مال دوقلویی کلا فرق داره بالای ده هزار هست

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2740
جالبه منم سر دومی این درد رو داشتم

سر اولی با اینکا اوایلش جفتم پایین بود ولی اصلا درد نداشتم الان‌از چند روز قبل موعد این درد شروع شده ولی خفیفه میترسم

نخیر بالا نیست مال من هزار بود و تک قلو . مال دوقلویی کلا فرق داره بالای ده هزار هست

اها خداراشکر مرسی عزیزم همین یکی هم موندم چطور به خانواده شوهر بگم مخالف بچع ان چه برسه به دوقلو😅

منم تو قسمت ران پای راستم این درد هست ؟ میتونم بپزسم نی نیت چی بود مامانم میگم کمر درد داشته باشی پس ...

به این حرفها دل نبند

من دوتا پسر دارم و علایمم سر هرکدوم کاملا متفاوت بود

چون من خودم خیلی ضربه خوردم واقعا اینقدر سر دومی متفاوت بود همه چی که شک نداشتم دختر هست

به این حرفها دل نبند من دوتا پسر دارم و علایمم سر هرکدوم کاملا متفاوت بود چون من خودم خیلی ضربه خو ...

واقعا بد میخوره تو پرم چون خیلی تلاش گردم بخاطر رژیمش و دوماه تمام رژیم طب سنتی گرفتم مدل نزدیکی هام و روزاشم داستان دار بود تا ببینم چی میشه

من هنوز نرفتم دکتر هفته شش ام

منم بنظرت نباید بریم😐شوهرم نمیزاره برم میگه تو خیلی عجولی الان بری دکتر میخواد چیکارت کنه بزا چند روز دیگه بگذره که بری برات سونو بنویسه الان دوماهه خودم دارم یدوفولیک میخورم البته

واقعا بد میخوره تو پرم چون خیلی تلاش گردم بخاطر رژیمش و دوماه تمام رژیم طب سنتی گرفتم مدل نزدیکی هام ...

منم همه این کارا رو کردم ولی خوب صلاح نبود واقعیتش هم اگه جنسیت متفاوت داشتن گرچه من از تنهایی در میومدم ولی بچه هام هردو به نوعی تنها بودن

انشاالله هرچی صلاحه برا پیش بیاد خیلی ها با علامت یکسان بچه های متفاوتی دارن خیلی ها نه 

کلا ربطی به این چیزا نداره

2706