2737
2734
عنوان

کمکم کنید

81 بازدید | 13 پست

زن عموم همش خواهرزادش رو میکوبه تو سرم میگه پزشک شدن عرضه می خواد که تو نداری خودتو هم بکشی نمی تونی آدمایی مثل خواهرزادم میتونن پزشکی قبول شن 

چی بگم ولم کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو من به اندازه کافی با کمالات هستم که نخوام تنها با پزشکی قبول شدن خودمو بالا بکشم 

همین که برم دنبال خواسته ها و علایقم برام کافیه

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2731

تا چه حد به خودش اجازه داده این کلمه ها رو رک برای شما استفاده کنه. سعی کن محدود کنی یکم ادمای دور برتو که اینجوری بی احترامی نکنن

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

بگو خاک تو سر خودت و خواهرزادت جواب بهتری به ذهنم نمیرسه😕

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
2738
بیش از حد رکه خیییییلیییی رکه 

چن بار که اون حرفا رو زد شمام رک بگو از طرز حرف زدنتون اصلا خوشم نمیاد تا به خودش بیاد یکم این چه وضعشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
مامانم عاشقشه به خاطر همین به خودش اجازه میده اینجوری صحبت کنه

یه بار برای همیشه بشورش بذارش کنار بگو این از کوته فکری شماست که فکر میکنی هر کی پزشکه ادم مهمیه و بقیه هیچی نیستن انقدر پزشک پزشک نکن من خودم به این رشته علاقه ندارم وگرنه صدتا مثل خواهرزادتو میکردم تو جیبم

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
چن بار که اون حرفا رو زد شمام رک بگو از طرز حرف زدنتون اصلا خوشم نمیاد تا به خودش بیاد یکم این چه وض ...

مامانم خیلی دوسش داره یه بار بهش گفتم مامانم کلی دعوام کرد (بهم میگه زن عموت ادمای خوبی سراغ داره باید جلوش مودب باشی گستاخی نکنی تا زن عموت یه ادم خوب رو برای ازدواج معرفی کنه)

مامانم خیلی دوسش داره یه بار بهش گفتم مامانم کلی دعوام کرد (بهم میگه زن عموت ادمای خوبی سراغ داره با ...

یا خدا پس اول بشین جدی با مامانت صحبت کن. مهم شخصیتته اون یکی رو هم بخواد معرفی کنه پیشش آبرو واست نمیزاره از من گفتن این مشکل و حلش کن