2733
2734
عنوان

کیا مثل من خرن🐎

2502 بازدید | 127 پست

اول از هر چیز معذرت میخوام که عنوان بی ادبی زدم خواستم به هوای اینکه دعوام کنید بیاید تو تاپیکم  

بچه ها دو سه هفته پیش سر یه جریانی شوهرم گفت که دیگه خونه مامانت نمیام بعد از اونجایی که ما هر جمعه جمع میشیم خونه مامانم من خیلی دلم میخواست که امروز برم اما شوهرم گفت که نمیاد به خاطر همین رفتیم بیرون یه کم چرخیدیم و چندتا بستنی و آبمیوه خوردیم و بعد گفت که شام بریم باغ (از این باغ رستورانهای اطراف شهر که توش مشروب و قلیون سرو میکنن)البته اینم بگم که شوهرم اهل این برنامه ها نیست شاید بگم سالی یکی دوبار عروسی دور همی پیست اسکی چیزی پیش بیاد میخوره خودمم که اصلا 

خلاصه هی تلفن کرد از این بپرس از اون بپرس تا جاشو پیدا کردیم در زدیم رفتیم تو بر خلاف انتظارمون  همه چیز عادی بود یعنی اصلا جای فاسد و کثیفی نبود همه مثل ما خانواده بودن اتفاقا بی حجاب هم نبودن فقط موزیک غیر مجاز بود و همین مشروب . خلاصه یه دو ساعتی نشستیم من احساس کردم به شوهرم داره خوش میگذره در حالی که من دلم پیش ابجی و مامانم بود😂دیگه گفتم پاشو بریم من از اینجا خوشم نیومد گفت شام نخوردیم هنوز گفتم بریم جای دیگه  پاشد رفت حساب کرد پول میزمون شد ۱۸۰ تومن منم خیلی ناراحت شدم اخه هیچ استفاده ای نکرده بودم به جز کمی چیپس و چای نبات 😂

خلاصه میخواستم ببرمش یه رستوران گرون که دخترم اصرار کرد بریم پیتزا بگیریم  که رفتیم گرفتیم خلاصه امشب حدود سیصد هزار پول داد (لطفا نگید اینکه پولی نیست و ...میدونم بعضی هاتون پولدارین ولی ما با این پول چند شب میایم بیرون و شوهرم درآمد خیلی بالایی نداره و ما قشر متوسط جامعه هستیم)حالا من بهم که خوش نگذشت هیچی عذاب وجدانم دارم دلم براش میسوزه ناراحتم همش میگم چهارصد دیگه ام میزاشت روش مشکل ماشینمونو و حل میکرد

میخواستم ببینم شماهم مثل من هستید همش فکر اقتصادی میکنید و لذت نمیبرید😔

موزمو برداشتم ميرم🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متاسفانه شرایط اقتصادی جامعه خیلی به هم ریخته . 

من ک مایحتاج مورد نیازمم میخرم بعدش عذاب وجدان میگیرم،اینجور خرجا ک سهله

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2738
اون مااااال من بوووووود چرامال منو برداشتی😠😠😠

ميخواستي زودتر برداري😒ديگه دهنيه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706