2737
2739
عنوان

ضعف و بیحالی

241 بازدید | 5 پست

من از ۴ شنبه دندونمو پر کردم تب و لرز داتشم تا رفتم دکتر و امپول و سرم داد ولی بازم حالم خوب نشد و یکشنبه شب مبلرزیدم و دندنام محکم میخورد بهم رفتیم درمونگاه باز سرم و امپول ک حالم خوب نشد و بردنم اورژانس و کلی بالا اوردم و  اوتحا بهم سرم زدن یکم بهتر شدم. فرداش رفتم پیش متخضص داخلی و گلی ازمایش و ... نوشت و گف تو خونت یکم عفونت هست فقط ی انتی بیوتیک داد. ولی من چند روزه همش حس سوزش معده دارم و همش احاس گرسنگی مسکنم ینی همش باید بخورم. یا کلا گیجم و سردرد دارم و  دوس دارم همش بخابم خیلی بیحال شدم بنظرتون جکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که ضعف و بیحالی داشتم بعد فهمیدم ۸ هفته حامله ام ولی خب درکل تب و لرز از عفونته احتمالا از دندو ...

پریود شدم تستم دم نبودم.من از این شانسا ندارم. دندونمم خبلی درد میکنه اصلا انگار ن انگار درستش کردم بدتر شده

2728
پریود شدم تستم دم نبودم.من از این شانسا ندارم. دندونمم خبلی درد میکنه اصلا انگار ن انگار درستش کردم ...

باید عصب کشی میشد از دندونته

سفالکسین بخور

من موقع حامله بودم شدید میخوردم و بیحال بودم نمیدونستم حامله ام چون منتظرش نبودم اصلا

باید عصب کشی میشد از دندونته سفالکسین بخور من موقع حامله بودم شدید میخوردم و بیحال بودم نمیدونستم ...

اره خاک بر سر. چند بار بهش گفتم عصب کشیه گفت نه.بهم انتی بیوتیک داده تا یک هفته بخورم و بعد برم ازمایش خون