2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
از وقتی دخترم بدنیا اومد دچار عفونت شدید ادراری شدم یعنی عفونت و خون دفع میکردم . تا حالا پیش 6 تا متخصص و 2 تا عمومی رفتم هیشکی متوجه نمیشه . اینقدر آمپول جنتامایسین زدم که پاهام و گونه های صورتم بی حس شدن همه آزمایشات هم انجام دادم . تا وقتی آنتی بیوتیک قوی میخورم خوبم اما بمحض قطع دارو مشکلم بر میگرده . ریفلاکس ادرار ندارم و عکس رنگی کلیه هام خوبن . اگر یه شکلات یا شیرینی بخورم کارم به بیمارستان میکشه یعنی عفونت ادراریم صد برابر میشه . الان دوباره باردارم و انقدر شیرینیجات نخوردم که افت فشار خون پیدا کردم . مشکلمو هیچ متخصصی متوجه نمیشه . تا حالا به 6 تا متخصص مراجعه کردم . هر روزم شده گریه و اشک و آه. مستاصلم .
عزیزم همسرم میگه باید هر ماه کشت ادرار بدی اگه عفونت شدید باشه به خاطر جنین باید درمان شی میگه چون بارداری فعلا کاری نمیشه کرد ....بعد بارداری باید ازمایش ...سونو....سیستوسکوپی انجام بدی...میگه مشکلت ربطی به سیم فروش نداره....یه دکتر معرفی میکنم برو.پیش اون....خانم دکتر شریفی....زنگ بزن لبافی نژاد آدرس مطبش بگیر بروپیشش
2706