2733
2739
عنوان

نیاز ب همفکریتون دارم خیلی ناراحتم

220 بازدید | 15 پست

سلام 

فردا عقد برادرمه چون بردارم و نامزدش خیلی مذهبی هستن اول قرار بود ی عقد محضری باشه ، بعد شد توی یه مهدیه بعد باز شد خونه و قبلشم هرچی از داداشم پرسیده بودیم و با زن داداشم حرف زده بودیم گفتن سادس و خبری نیس  دیشب دختر عموم ب من گفت که عقد ساده نیس خواهراش همه لباس گرفتن و اونم از یکی از زنداداشای دیگم شنیده بود. من خیلی ناراحت شدم واقعا بهم برخورده خب منم خواهرشم برنامشون عوض شده و ب ما هیچی نگفتن منم گفتم من با همون مانتو شلواری ک میخواسم بیام میام از جامم تکون نمیخورم. 

دیشب خیلی میخواستم ب داداشم زنگ بزنم ولی خودمو نگه داشتم نخواستم قبل از عقدش ناراحتی درست کنم ولی خودم دارم میپکم حتی اصلا دلم نمیخواد برم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
قاطیه ؟  اگه قاطیه که اونا چادر یا نهایتا چادر رنگی سر می کنن دیگه

نه نیست اصلا چیز خاصیم نیست بزن و بکوبم ندارن ولی میگم ماهم ی طرف قضیه ایم و بی خبر از همه چی 

تو مراسمات خیلی از این اتفاقات میوفته

ولی این رو بدون که داداشت یک بار مراسم میگیره تو اون یک بار هم اکه تو بخای با دلخوری و کینه بری معرف خوبی برای شخصیتت نخواهد بود و ممکنه بعدا شما باهم خوب بشین اما اونا این حرکت تو یادشون نمیره

تو خودتو اماده کن و برو مراسم سنگ تموم هم بذار

بعد از مراسم دلیل اون رفتار رو از داداشت بپرس

این رفتار یه خانوم متمدن هست

نه نیست اصلا چیز خاصیم نیست بزن و بکوبم ندارن ولی میگم ماهم ی طرف قضیه ایم و بی خبر از همه چی 

خوب اگه قاطی نیست که خوب قائدتا باید لباس مجلسی بپوسید دیگه 

حالا بزن بکون نباشه ولی دیگه نمی شه با مانتو نشست ولی همه خانومن

2738
تو مراسمات خیلی از این اتفاقات میوفته ولی این رو بدون که داداشت یک بار مراسم میگیره تو اون یک بار ه ...

خودمم از ی طرفی میگم بهترین نحو ممکن برم چون من میدونم چی شده بقیه نمیدونن حرف واسه خودم درست نکنم

مانتو و شلوار اصلا خوب نیست

لااقل کت و شلوار یا کت و دامن بپوش 

اگه خیلی هم خشک و ساده بری و هیچکار نکنی هم به خودت بد میگذره و هم درموردت فکرای بد میکنن مثلا شاید فکر کنن حسودی

سعی کن بهت خوش بگذره و خاطره خوبی برا خودت بساز ولی بعد تو فضای صمیمی با زن داداشت صحبت کن و مثلا بگو ای کاش به ماهم میگفتین برنامه عوض شده یا ...

من جای تو بودم با مانتو شلوار میرفتم یه دست لباس مجلسی هم که از همه لباسام بهتره با خودم بر میداشتم جوری که تابلو نباشه موهات هم از زیر روسری صاف کن همه چی هم مناسب مجلس بردار لوازم ارایش و اتو مو و گیره سر و از این چیزا . ولی همه رو تو یه ساک دستی شیک بذار که تابلو نباشه و معلوم نشه توش چیه

برو تو مراسم ببین چی پیش میاد اگه دیدی خواهراش لباس عوض کردن تو هم عوض کن  بعد به روی عروس و مادرش بیار که شما به ما گفتید سادس حالا همه تون لباس اواردید هم خودت کم نمی یاری جلوشون ..  اتفاقا بلند شو خودی هم نشون بده ! مجلس داداشته نذار تو دلت بمونه بعدا .. 

اگه لباس هاشون ساده هم بود که چه بهتر .. معلوم میشه اون حرفا دروغ بوده .. 

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️

تو از جات بلند نشی به خانواده عروس ضرری نمی رسه ببخشید از خوداشونم هست خواهرای عروس مجلس رو دست میگیرن ولی مثل یه خواهر داماد رفتار کن جشن عقد داداشت هیچ وقت دیگه تکرار نمیشه .. 

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️

همیشه واسه عروس و داماد بیچاره یکی از اعضای خانواده عروس یا داماد هست سر مسائل بیخودی بخواد همه چی رو بهم بزنه کدورت پیش بیاره ..خب همین الان ب داداشت زنگ بزنه قشنگ صحبت کنن ببین چ خبره ...ب خدا با این زبون ک خدا داده میشه راحت مشکلات رو حل کرد

همیشه واسه عروس و داماد بیچاره یکی از اعضای خانواده عروس یا داماد هست سر مسائل بیخودی بخواد همه چی ر ...

وای خدا من اگه میخواسم کدورت پیش بیاد ک دیشب زنگ میزدم ب جفتشون دعوا راه مینداختم ب کسی چیزی نگفتم اومدم اینجا شما کمکم کنین تصمیم درستو بگیرن خوندی اصلا چی نوشتم

2706