2752
2734
عنوان

تنها شدم 😔😔😔

233 بازدید | 15 پست

جمعه ها دلم میگیره ..

این ماه دوبار رفتم سفر ...

دورم شلوغ بوده  

یهو انگار دوباره تنها شدم ..

دلم گرفته ..بغض دارم

دلمم که میگیره یهو میرم سمت متنهای غمگین ...بدتر میشه حالم ..

منتظرم اذان بگن برم سر نماز گریه کنم

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

لطفا برا منم دعا کن .. خوابم تعبیر نشه نگرانم 😔

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

حالا من انقد تنهایی رو دوسداااارم . چیه دور آدم شلوغ باشه ... 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
چرا عزیزم ؟ چرا حس تنهایی میکنی ؟ 

کلا تنها زندگی میکنم...یهو دورم شلوغ شد...دوباره برگشتم به خونه م,,,یه جوری شدم 

چون  هر لحطه بری سفر چه نری ،حتی تو سفر جمعه عروب دلگیره ،نمیدونم اینهنه غم از کجا میاد، منم دیشب یه شب خیلی خوب بود برامون، از صبح هم خیلی خوش گذشت، ولی الان دنبال یه بهانه هستم گریه کنم‌

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
چون  هر لحطه بری سفر چه نری ،حتی تو سفر جمعه عروب دلگیره ،نمیدونم اینهنه غم از کجا میاد، منم دی ...

اوهوم ,,,غروب های جمعه خیلی دلگیره ,,,😔😔😔😔

2706