2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رزاامیر چور واقعا بیخوده.....

من خوذم فقط سارا مسیحی و فریده فرح بخش و قبول دارم......خیلی باسواد هستن...مرتب به کشورهای اروپایی میرن و اطلاعاتشون به روزه.....

واسه درمانه نازایی هم بهترین دکتر نازنین مهرداده که خیلی دیر نوبت میده.........
آناهید جان ! دکتر باور ، دکتر مرفوع مرد هستن و خیلی هم کارشون خوبه، دکتر گازر ، ذکتر براتی ، دکتر نجفیان ، دکتر نازنین مهرداد ، فرح بخش و مسیحی هم کارشون عالیه ، البته حتما خودت یه سر برای ویزیت برو و تصمیم بگیر عزیزم
سلام دکتر اشراقی که 2سالی هستش که از اهواز رفته و بجای اون دکتر مژده تواضع میشینه
روبروی پاساز امام رضا کیا نپارس مطب داره
البته ایشون هم داره میره شیراز
تا 2ماه دیگه اونجاست
میگن کارش خیلی خوبه
برای همین دکتر اشراقی جای خودشو بهش داده0( یکی از شاگرد های دکتر بوده)
آناهید: من بیمار دکتر اشراقی هستم و مادرم و مادربزرگم هم همینطور. باورتون می شه من رو به دنیا اورده و دخترم هم همینطور. می گن دستش شفاس راس می گن. چون دو سالیه تو راه رفت و برگشته تهرانه اسم بقیه رو دارین می شنوین. ولی الان می دونم هست و اکثرا باز داره میاد همش اهواز. تو بیمارستان اروند کلینیک میاد و می تونی از پذیرش بیمارستان زنگ بزنی بپرسی کی میاد بری. اگه قسمتت بشه بری دعام می کنی. اگه نبود مادر منو الکی برده بودن زیر عمل همین خانوم دکترائی که شما گفتین. مادرمو نجات داد. تو مطبش تا دو کوچه همیشه ایستاده بودن. اون خانوم دکتره جاشو فقط اجاره کرده و کارش خوب نیست شنیدم. اما خب خودم نرفتم که بگم.
2706