2737
2739

قلبم داشت از جاش درمیومد... خیلی حس قشنگی بود.. گفتم کاش داداشم نبودی... گفت ست کن.. این احساسو ست کن.. دو طرفس...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ مردی ارزش اینو ندارن که بهش بگی ..اونم جلو جلو باید صد دفعه خودشون بگن و هزارتا کار مثبت انجام ...

شما با این طرز فکر در زندگی زناشویی حتما به مشکل می خورید             با کمال احترام

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2731

دنیارو دادن بهم اون لحظه... تا اینکه الان ۱.۵ ساله عاشقانه دارمش... و باهامه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
قلبم داشت از جاش درمیومد... خیلی حس قشنگی بود.. گفتم کاش داداشم نبودی... گفت ست کن.. این احساسو ست ک ...

خب ؟         بعد           لامصب   چرا  قطره چکونی تعریف می کنی        دوست داری زجر بدی       خب قشنگ همه رو تعریف کن

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2740
خوب چی شد

الان عشقمه ... عاشقشم.. شب و روزمه... میمیره برام... 

خب ؟         بعد           لامصب   چرا  قطره ...

ههه خب الان دارمش دیگ... شده مال خودِ خودم

شما با این طرز فکر در زندگی زناشویی حتما به مشکل می خورید            & ...

نظرات خیلی متفاوته

از نظر من زن حتی تو زندگی زناشویی باید کلی خودش رو بالا بگیره ...

من الان ۱۴ ساله ازدواج کردم . و تا الان که خداروشکر مشکلی نداشتم

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
وااای چه خوب عشقتون پایدار

مرسی عزیز دلم فقط خیلی موانع داریم سر راهمون.. دعا کن برام.. منم برا تو دعا میکنم... کسی رو ک دوستش داری اگه ب صلاحته بهش برسی

نمیبینمش

خب برو  ببینش      >        از پشت چت  یه مدت باهاش صحبت کن  مثلا در مواردی که تخصص داره  علمی سیاسی اجتماعی  بعد کم کم راحت شو باهاش  بعد چند تا جک براش بفرست   >     رابطه رو صمیمی کن        یه  جا قرار بگذار    مثلا بگو فلان روز  فلان جا نمایشگاه کتاب ه  می خوام کتاب بخرم  یا هرچی >  من دارم میرم  شما هم بیا  نمایشگاهش جالب ه  یا یه همچین چیزی (رسمی باشه )          >     حضوری یخ  رابطه رو بشکون          (همون ها که گفتم)   

2706