2737
2734
اره خیلی حال میکردم با حرفاش... الانم همونجوریه برام... خیلی دوسش دارم...

خوشم اومد ازت       برات درخواست دوستی بفرستم ؟         

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
میگه دوست بودیم بهم خیانت کردی اونموقه بهش گفتم دوست ندارم مجبورم کرد برخلاف خواستم فقط از ترس خونوا ...

چی کار کردی دقیقا ؟          خراب کاری کردی ؟         

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکار کردین بالاخره؟ تو هم همسرت دوست صمیمی دوس پسر سابقت بود؟ ما الان نمیدونیم چجوری ب هم برسیم... ...

تنها راهش اینه که  نامزدت   رابطه اش رو کاملا با دوست صمیمی ش قطع کنه        کامل ه کامل

چی کار کردی دقیقا ؟          خراب کاری کردی ؟        &n ...

هیچی بابا ناراحتم میکرد منم ازش جدا شدم با یکی دیگه دوست شدم البته تو دوران مجردی الانم میگه نمیتونم فراموش کنم در ضمن بهشم گفتم یکی دیگر و میخوام قبول نکرد تا عقد کردیم زندگیم نابود کنه اصلا م هیچ رابطه ای با هیچ پسری نداشتم فقط در حد تماس تلفنی و پی ام.... 

2731
خوشم اومد ازت       برات درخواست دوستی بفرستم ؟          

باشه عزیزم بفرست

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
هیچی بابا ناراحتم میکرد منم ازش جدا شدم با یکی دیگه دوست شدم البته تو دوران مجردی الانم میگه نمیتونم ...

خدا ب دادت برسه ... ولی عشق من اصلا نمیگه بهم از پسره قبلی... فقط میگ چجوری رو کنیم عشقمونو تا اون پشت سرمون حرف بد نگه پیش دیگرون

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
تنها راهش اینه که  نامزدت   رابطه اش رو کاملا با دوست صمیمی ش قطع کنه    &n ...

کلا قطع رابطه کردن... خیلی وقته... البته سر ی قضیه دیگ بحثشون شده و عشقمم از موقعیت استفاده کرده و برا همیشه کنار گذاشته اونو

ما دوست بودیم خیلی خوب بودیم خیلی هم دوسم داشت ولی الان که عقد کردیم هر روز کارم شده گریه و فکر خودک ...

عزیزدلم     خوب بگرد یه مشاور باتجربه پیدا کن  یکی که چند نفر رفتن پیشش و ازش راضی ن   >    به پولش هم اصلا فکر نکن   >  دست شوهرت رو بگیر  (با مهربونی و محبت راضی ش کن بیاد  >  مردها نقطه ضعف شون همین ه)   باهم پیش مشاور برید   >    بالای ده جلسه احتمالا لازم دارید   حداقل دو تا سه ماه هم وقت می گیره >    مشکل تون حل میشه         ان شالله
مطمئن باش و  خاطر جمع برو جلو           حل میشه مسائل تون

2738
اگه هردوتون همو دوس دارین فعلا دست نگه دارین بزارین اون ازدواج کنه یا یه کیسی چیزی پیدا کنه واسش مهم ...

اره واقعا باید صبر کرد... فقط زمان مشکل مارو حل میکنه... 

خدا ب دادت برسه ... ولی عشق من اصلا نمیگه بهم از پسره قبلی... فقط میگ چجوری رو کنیم عشقمونو تا اون پ ...

نمیخوام ناراحتت کنم الان اینو میگه بعدا پشیمونت میکنه از این که دوسش داشتی ولی شاید پسر خوبی باشه انشاءالله که بهش میرسی ولی به خوشی مثل من نشی هر چی صلاح انشاءالله اون قسمتت بشع باور کن بعد یه مدت اصلا عشق برا ت مهم  نیست فقط شخصیت طرف مهمه 

نمیخوام ناراحتت کنم الان اینو میگه بعدا پشیمونت میکنه از این که دوسش داشتی ولی شاید پسر خوبی باشه ان ...

شخصیتش اول جذبم کرده... پسره با شخصیتیه...انشالله عزیزم... امیدوارم ک مشکلات تو هم حل شه ب آرامش برسی

عزیزدلم     خوب بگرد یه مشاور باتجربه پیدا کن  یکی که چند نفر رفتن پیشش و ازش راضی ن ...

امکان رفتن به مشاور نداریم شهرمان کوچیکه ما هم هنوز نرفتیم سر خونه زندگیمون خونوادمم یه جورین اصلا نمیزارن باهم بریم بیرون

امکان رفتن به مشاور نداریم شهرمان کوچیکه ما هم هنوز نرفتیم سر خونه زندگیمون خونوادمم یه جورین اصلا ن ...

یعنی چی   دیگه عقدین    محرم هم هستین       این دیگه چه وضعی ه ؟
بگو می خوایم بریم پیش مشاور            محکم وایسا     حرفت رو بزن     یعنی چی  !                باید بری پیش مشاور          یه مشاور پیدا کن   جوینده یابنده است