2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن

113 بازدید | 20 پست

دخترم ۲سال و ۳ ماهشه الان ۵ روزه پوشکش نکردم.

ولی جیش و پی پیشو نمیگه

اگه خودم نبرمش بعد از اینکه خودشو خیس کرد میگه که کارشو انجام داده

‌بنظرتون چند روزه یاد میگیره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
پسر من چندروز،دیگه بیست ماهه میشه ب نظرتون از پوشک بگیرمش؟؟میخوام خونه مو عوض کنم اخه همه چیمو بشورم ...

من دخترم خیلی پر حرفه و چیزا رو یاد میگیره امید داشتم ۳ روزه یاد بگیره ببین گل پسرت تواناییشو داره.

میگن بچه که پوشکشو باز میکنه یا دست میکنه تو پوشکش یعنی اذیت میشه و زودتر یاد میگیره

من دخترم خیلی پر حرفه و چیزا رو یاد میگیره امید داشتم ۳ روزه یاد بگیره ببین گل پسرت تواناییشو داره. ...

پسرم وقتی مدفوع میکنه میگه اه اه ودوس داره بازش کنم ببرم بشورم زود

ولی نمیدونم چه کنم فعلا موندم:/

قندعسل دارم من😍❤
مهمترین مسئله که باعث میشه هم مادر و هم بچه اذیت نشن تو این مرحله آمادگی بچه هستش. تا حس نکردی آماد ...

متاسفانه من یکم از طرف اطرافیان تحت فشارم .

البته قبل از اقدام به نظرم امادگیشو داشت چون قبلش برده بودمش راحت کارشو انجام میداد و آشنایی داشت

پسرم وقتی مدفوع میکنه میگه اه اه ودوس داره بازش کنم ببرم بشورم زود ولی نمیدونم چه کنم فعلا موندم:/

به نظرم فعلا روزی چند ساعت بدون پوشک بزارینش و مرتب ببرینش میگن پسرا از پوشک گرفتنشون راحتتره

متاسفانه من یکم از طرف اطرافیان تحت فشارم . البته قبل از اقدام به نظرم امادگیشو داشت چون قبلش برده ...

اطرافیان چراااا اصلا ب اونا چه ربطی داره این موضوع یا هرموضوع دیگ ای راجع ب تربیت و رشدبچت؟هر بچه ای یه جوره حالا اگ خاله خانباجیای اطرافت زورشون اومده پول پوشک بدن یا تنبلیشون اومده پوشک عوض کنن از یه سالگی ب زور بچرو بردن دستشویی تایاد بگیره خودش بره قرارنیس من و شمام حتما همونکاری کنیم

اطرافیان چراااا اصلا ب اونا چه ربطی داره این موضوع یا هرموضوع دیگ ای راجع ب تربیت و رشدبچت؟هر بچه ای ...

والا چی بگم.حالا بچه های خودشون ۳ساله بودنم پوشک بستن به ما که رسید میگن دختره عفونت میگیره و اله و بله