2733
2739

سلام 

امروز22پری هستم 3یا4روزی مونده به موعدم 

زمان تخمکگذاریم اقدام داشتم 

بعد چندروزش پاهام بیشتر نیم تنه پاینم یخ میکنه

تواین تابستون پتو میندازم 

درصورتی که همیشه پاهام داغ بود 

کمرد ودرد معده درد هم دارم 

کسی مث من بوده تو تابستون پاش یخ کنه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه.من علائمم کمر درد و دل درد و کم اشتها شدم و سینه هام درد میکرد و خواب الود شدم و یبوست بارداری گرفته بودم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
حتما نشدم که میپرسم  بعدشم شما چقد بیکاری

اخه تو پست قبلی جوابتون رو گرفتید حتی تشکر کردید و من هم ارزوی بارداری و موفقیت براتون کردم 

تفاوت رفتارو طرز حرف زدنتون با پست قبلی تون واقعا متعجبم کرد 

موفق باشید🙏👍

🍃هرکجاهستم باشم آسمان مال من است🍃
2738
اخه تو پست قبلی جوابتون رو گرفتید حتی تشکر کردید و من هم ارزوی بارداری و موفقیت براتون کردم  ت ...

شما هیچ وقت نمیتونید یه خانوم که منتظر جواب مثبت باداریش هست رو درک کنیدوگرنه اینطور به من نمیگفتید بازم که تایپ زدی من ساعتهارو میشارم وشما تایپای منو  

درکل درست نیست با هم نوع خودت این رفتار 

شما هیچ وقت نمیتونید یه خانوم که منتظر جواب مثبت باداریش هست رو درک کنیدوگرنه اینطور به من نمیگفتید ...

این حس و انتظار رو هر مادری تجربه کرده دوست عزیز

لطفا سعی کنید قبل از جواب دادن سریع به حرف های طرف مقابلتون توجه کنید و متوجه حرفاش بشید 

🍃هرکجاهستم باشم آسمان مال من است🍃
این حس و انتظار رو هر مادری تجربه کرده دوست عزیز لطفا سعی کنید قبل از جواب دادن سریع به حرف های طرف ...

حتما شماهم لطف کنید اول سر تیتر تایپارو بخونید اگر تجربه ای داشتیدجواب بدید اگر نه تایپی نزنید که باعث ناراحتی بقیه بشید