2733
2739
عنوان

کودک پرخاشگر و بد رفتار

259 بازدید | 27 پست

کودک دوسال و دوماهه ای دارم بشدن اخلاقش خاص ، خودم و پدرش زندگی نرمالی نداریم بیشتر حس میکنم بخاطر این باشه ولی از بچگی تخس و یک دنده بود وقتی گریه میکنه به هچ راهی کنار نمیاد خودشو میزنه موهاشو میکشه منو میزنه نمیدونم ببرمش روانشناس نبرمش دوره ای تموم میشه یا رو شخصیتش تاثیر میذاره با بچه ها بازی نمیکنه همش گریع میکنه خوشش نمیاد بچه ها دورو برش باشن من باهاش بخوان بازی کنم گریه میکنه اکثرن وقت ندارم باهاش بازی کنم

کسی هست بچش اینجور باشه روانشتاس برده باشه تاثیر داشته خیلی از ایندش میترسم اصلا ناامیدم کرده بیشتر فکر میکنم بخاطر من و پدرش تمام زندگی و بخاطر همین تحمل میکنم اینم اینجور رفتار‌میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه رابطت باشوهرت چطوره

بچت دوس داره تنها بازی کنه؟

باخودتم بازی نمیکنه؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

از صبح بیدار میشه تقاضا کارتون ماشینی داره اگه نذارم گریه زاری بذارم گریه ذاری خاموش کنم گریه  اکثرن میشینه پای تی وی خیلی کم با ماشین های خودش بازی میکنه از بس با بچه ها نمیسازه خونه کسی نمیبرمش 

عزیزم بچه دوم من از اول بد قلق بود در صورتیکه ما خانواده آرومی هستیم اونقد با آرامش باهاش حرف میزدیم و سعی میکردیم موقع گریه های الکیش بی تفاوت باشم که از سه سالگی به بعد رفته رفته آروم شد الان خیلی بچه شاد و پر انرژی و خوش اخلاقیه 

💑=👧👧🧒
2738
کسی هست بچش اینجور باشه روانشتاس برده باشه تاثیر داشته خیلی از ایندش میترسم اصلا ناامیدم کرده بیشتر ...

بچه يكي از اقوام من همينجوري بود همه جا جيغ ميكشيد و عصبي بود هرچي ميخاست وسايل رو پرت ميكرد

پدر و مادرش مشكل داشتن

البته از ٨سالگي بردش پيش مشاور كودك خيلي بهتر شد

اينم بگم ٦ ٧ ساله بود پدر مادره جدا شدن، شايد تاثير اينم بوده

مشاوره و مطالعه درمورد رفتار با کودک خیلی تاثیر داره حتما پیگیری کن جلوی لجبازی هاش هم بی تفاوت باش ...

پدرش با لجبازی هاش کنار نمیاد اون جیغ میزنه این میگه اینو میخوای بازی کنیم چیکار کنیم و بچه فقط داد میزنه من عصبی میشم میگم بچه بیشتر بخاطر این رفتا. های تو اینجور شده اکثرن جلو بچه دعوای لفظیمون میشه

عزیزم بچه دوم من از اول بد قلق بود در صورتیکه ما خانواده آرومی هستیم اونقد با آرامش باهاش حرف میزدیم ...

ما زیاد بحث نداریم ولی شوهرم خیلی نسبت به زندگی بی تفاوت و من عجول سر همین من داد خیلی نق میزنم سرش به شوهرم‌میگم من و تو مشکل داریم بچه هم داره مشکل دار میشه 

پدرش با لجبازی هاش کنار نمیاد اون جیغ میزنه این میگه اینو میخوای بازی کنیم چیکار کنیم و بچه فقط داد ...

۱. جلوی بچه اصلا بحث نکینید قانون بذارید هر وقت خواب بود بحث کنید. ۲ .درمقابل لجبازی هاش اصلا اهمیت ندید اگه وقتی گریه کنه شما به حرفش گوش کنید فکر میکنه با گریه هرچی بخواد میتونه بدست بیاره و بهش بگید که گریه اش تموم شد میتونه خواسته اش رو اروم بهتون بگه و بعد اگه مناسب اش بود میتونید براش انجام بدید. ولی در کل سعی کن خواسته های بی خطر و اینا ازتون داره بهش نه نگید

2706