2737
2739

دوستان میشه راهنماییم کنین تو کوشی همسرم 3شماره مشکوک دیدم یکیشو سیوکردم بعد زنگ زدم دیدم ی خانوم برداشت ... چکار کنم میخام بهش بگم اما نمیدونم چجوری 

من اول مطمئن میشم بعد پدرش در میارم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تجسس گر نباشيم

بشین سر جات تو ...آره بهتون رو بدیم که برامون جن ...خونه راه بندازید

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

اصولا هرچی هی بخوای سرک بکشی و دنبال چیزی باشید مطمئن باشید به چیزی بر میخورید که دوس ندارید ببینید...حتی خیانتکارم نباشه طرف بازم چیزایی میبینید که ناراحتتون کنه

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
2740

یه دعوایی حسابی راه بنداز 

بگو طلاقمم میخوام با آدم خیانت کار زندگی نمیکنم اگه اومد به غلط کردن افتاد به همین سادگی ها نبخش که دوباره تکرار نکنه دست رو دست بزاری راحت به کارش ادامه میده

چجوری به منم یاد بده

چکش میکنم تعقیبش میکنم بعدم حق طلاق دارم و مهریه امم که گرفتم میرم اون بمونه با خیانتش

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
چکش میکنم تعقیبش میکنم بعدم حق طلاق دارم و مهریه امم که گرفتم میرم اون بمونه با خیانتش

حالا دور از جون 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2706