2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

واسه آزمون پارسال از دی سال قبل مدام میگفتن امروز دفترچه میاد فردا دفترچه میاد،آخرم اردیبهشت اومد!!!تیر هم آزمون برگزار شد

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
اره بخون ضرر نداره.احتمال خیلی زیاد میاد

سلام عزیزم خوبی؟یادت هست پارسال واسه آزمون چندبار به من مشاوره میدادی؟

یه سوال دارم عزیز.شما خودت واسه دروس عمومی چه منابعی خوندی؟دبیر هستی یا معلم؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
شرایطش چیه.میشه یه کم راهنمایی کنید؟مدرک چی میخواد؟

معمولا لیسانس و فوق لیسانس.شرایط سنی هم داره

سلام عزیزم خوبی؟یادت هست پارسال واسه آزمون چندبار به من مشاوره میدادی؟ یه سوال دارم عزیز.شما خودت و ...

سلام عزیز.قربونت.خواهش میکنم وظیفه بود..من اموزگارم عزیزم .راستش من چون وقت کافی نداشتم بیشتر نمونه سوال زدم و از اینترنت سرچ کردم.منابع اموزگاری رو کامل برات میفرستم.

💠#منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش(آموزگار ابتدایی):
۱-روش و فنون تدریس:
روش و فنون تدریس(جلد اول): دکتر شعبانی  سفید رنگ عکس پسر بچه روی جلد  است + فنون تدریس فتحی آذ(البته طبق منابع امسال)

۲-فلسفه تعلیم و تربیت:
اصول و فلسفه تعلیم و تربیت: دکتر شریعتمداری
نگاهی به فلسفه آموزش و پرورش: دکتر نقیب زاده
آشنایی با فلسفه آموزش و پرورش: مولف نلر. ترجمه فریدون بازرگان
۳-روانشناسی تربیتی:
روانشناسی پرورشی: دکتر سیف

۴- روانشناسی رشد:
روانشناسی رشد (جلد اول و دوم): لورا برک + مدرسان شریف، البته به نظرم کسایی که میتونند یا پوران پژوهش و یا مدرسان رو فقط بگیرند و کامل با تست بخونند...
۵- سنجش و اندازگیری
روش های اندازه گیری و ارزشیابی آموزشی: دکتر سیف +  البته دلخواه مدرسان شریف

در آخر تمام منابع بالا رو میتونید از کتابخانه عمومی امانت بگیرید. و کسایی که میخان آزمون بعد شرکت کنند از الان شروع به مطالعه کنید، کتاب کامل ترین منبعست...،  و جزوات کانال در کنار منابع اصلی توصیه میگردد. دوستان به جزوات فروشی اعتماد نکنید و باز توصیه میگردد منابع اصلی را ازکتابخانه   یا از دوستانتون امانت  بگیرید

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
سلام عزیز.قربونت.خواهش میکنم وظیفه بود..من اموزگارم عزیزم .راستش من چون وقت کافی نداشتم بیشتر نمونه ...

ممنون عزییییییز دلم لطف کردی خیلی وقت گذاشتی  .فقط من آموزگاری نمیتونم شرکت کنم باید دبیری شرکت کنم.از منابعش اطلاعات نداری؟

همینطور منابع عمومی

ممنون عزییییییز دلم لطف کردی خیلی وقت گذاشتی   .فقط من آموزگاری نمیتونم شرکت کنم باید دبیری شر ...

قربونت عزیزم.نه متاسفانه از دبیری هیچ اطلاعاتی ندارم.

عمومی هم کتاب نمیدونم چی بخونی ولی میدونم نمونه سوال خیلی کمکت میکنه...

البته عمومی بیشتر در حد دبیرستان میدن مثلا ادبیات تمام نویسنده ها ارایه های ادبی و... رو سرچ کن.املای صحیح کلمات سخت و..‌

زبان هم خیلی سخت نمیدن.

من خودم ریاضی و زبان و سفید گداشتم.هوش خیلی وقتم رو گرفت.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706