2733
2734

عزیزم خوبی؟؟؟

چه کردی با مشکل پوستت راه حلی پیدا کردی؟؟؟

من یکساله این مشکلو دارم داغون شدم 

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خوبی؟؟؟ چه کردی با مشکل پوستت راه حلی پیدا کردی؟؟؟ من یکساله این مشکلو دارم داغون شدم 

عزیزم درمان قطعیش توی رویان اومده حتما سر بزن بهشون مطمن باش جواب میگیری

عزیزم درمان قطعیش توی رویان اومده حتما سر بزن بهشون مطمن باش جواب میگیری

خدا خیرت بده دختر که جواب دادی میگم دیر نشده که بنظرت

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
2731
خدا خیرت بده دختر که جواب دادی میگم دیر نشده که بنظرت

نه عزیزم اصلا دیر نشده اصلا نگران نباش همه چی قابل حل شدن و درمانه برین تو سایتشون ببینید چطور باید وقت بگیرید ان شاالله که مشکلتون حل میشه اینم آدرس سایتشونه ?https://www.royaninstitute.org//

سلام 

من چند ماهه ویتیلیگو شدم دقیقا پوست صورتم 

پر از لکه های سفیو و قهوه ایی دارم دیوو‌نه میشم داروها فعلا نه تنها تاثیر نداشته بلکه بیشتر هم شده 

افسرده شدم اعتماد ب نفسم از دست دادم 

پیش شوهرم خجالت میکشم دیگه دلم نمیخواد توی جمعی برم 

اخه این چی بود خراب شد تو زندگیم 

Aci aciylaiyilesir, Ask ise daha buyuk bir Askla...HZ.Mevlana
2738

سلام بچه ها.میدونم همه ی ما این روزها،دچار ناراحتی وناامیدی هستیم ولی باید بدونیم که درکنارهم قوی خواهیم شد.درکنارهم ما میشویم وباتوکل به خدا واستفاده ازتجربیات ونظرات همدیگه بهبود خواهیم یافت.واسه همین یه گروه زدیم و لینکشمbimaranevitiligoieهستش.عضوشین تا درکنار هم باشیم

🟡درمان قطعی و کاملا گیاهی بیماری برص ( پیسی و یا ویتیلیگو) :

♦️به دو روش با دارو و بدون دارو

بدون هیچ گونه عوارض ❗

دکتر میر حسین کاظمی

متخصص طب مکمل

شماره ی تماس :

09367461816