2733
2739
عنوان

ترشح سبز بارداری

214 بازدید | 15 پست

خانمها از اول بارداریم ترشح داشتم سبز کم رنگه دارو هم زدم پماد تا چند روز خوبم درمان میشه باز میاد نمیدونم چ کنم 

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 

چن وقتته؟

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هشت ماهم دو تا پماد واژینال تا حالا زدم خوبم یه مدت باز ترشحه میاد ...خارش بیرونی گرفتتم

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 
2738

بچه م دختره میگن سر دختر عفونت بیشتر میگیری چون رحم اسیدی میشه راسته ؟

وااای منم الان دیدم ترشح سبز دارم باردارم دارم میمیرم از استرس  ترخدا یکی بگه باید چیکار کنم ...

چیز خاصی نیست عزیزم ولی پیگیرش شو 

برو دکتر

لباس زیرتو حتما توی افتاب خشک کن 

عسل و ماست و اب هم زیاد بخور 

چیز خاصی نیست عزیزم ولی پیگیرش شو  برو دکتر لباس زیرتو حتما توی افتاب خشک کن  عسل و ماس ...

واااای ممنونم از استرس دستام داره میلرزه 

خدا خیرت بده 

دکترم فردا نیست شنبه برم به نظرتون دیره؟

نه بابا اصلا  نگران نباش ولی توی همین هفته که داره میاد حتما برو دکتر

حتما حتما میرم 

انشاالله از خدا هرچی میخای بهت بده 

من تاصبح سکته میکردم هرچی تو نت خوندم همه میگن خیییلی خطرناکه اماده شده بودم برم اورژانس😘

2706