2737
2739

منوهمسرم مدتیه بخاطر شرایطم از هم دوریم و اون هر دوهفته ای میاد پیشم و میره من بخاطرشرایطم ک باردار و بچه دارشدم باهاش اینمدت بیرون نمیرفتم ولی اون شباباچندتاازدوستاش میرفت باغ بهمم گفته بود اونجا مرد و زن قاطی و کلا مول خارک از کشور کسی حجاب نداره و کلا خیلی ازادن خودش باچندتاازدوستای ادم حسابیش میرفت .. من کل مخاطبای شوهرمو حفظم کنارش نشسته بودم همینجوری رفتم توگوشیش و سه تا شماره ب اسم اتش1-2-3 دیدم گفتم کیه گفت اقای اتشین وکیلمه سه تا خط داره من چیزی نگفتم ولی بخاطر تشابه اسم اتش و اون باغی ک میرفت اون شبا یواشکیش شماره هارو تو کوشیم سیو کردم فقط برای اینک از روی پروفایل عکساشونو ببینم ک دیدم هیچکدوم عکس پروفایل ندارن همه شماره هارو پاک کردم متاسفانه و الانم خیلی پشیمونم ک چرا پاک کردم فقط یکیشو نگه داشتم دیروز زد ب سرم و زنگ زدم دیدم ی خانومه و داغون سدم نمیدونم چجوری تحمل کنم تا شوهرم بیاد اخه میخام وقتی اومد ب اون دوتاهم یواشکیش زنگ بزنم و بعد ب شوهرم بگم ... نمیدونم چ سیاستی ب خرج بدم وقتی اومد چکار کنم ولی میخام بهش همه چیو بگم یکم راهنماییم کنین و زندگیمو خیلی دوس دارم چجوری رفتار کنم؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728