2737
2739

یه طرف کلیه نداشته یه طرف دیگه هم مشکل داشته لوله هاش انسداد داشت و تو مثانش ادرار نبود . دکتر دستور سقط داد دختر ۲۰ هفته ۴ روزمو ۱۱ روز پیش مثل زایمان طبیعی تو بیمارستان سقط کردم بچم زنده بود وقتی اومد بیرون تکون میخورد الهی بمیرم براش.

💍👫🏻

خدا بهت صبر بده عزیزم.به زودی ان شاالله یه سالمشو بهت بده

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی عزیز دلم میفهممت خدا بهت صبر بده گلم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2731

برات صلوات میفرستم اروم بشی عزیزم به این فکر کن اگه دنیا می اومد خیلی عذاب میکشید .

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2738

آخ عزیزم....خدا بهت صبر بده ....انشاالله به زودی خدا جاش رو برات پر کنه😔😔😔😔😔

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2706