2733
2739
عنوان

بچه ۲۱ هفتمو ۱۱ روز پیش سقط کردم داغونم کلیه هاش مشکل داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 36 پست

دوست منم شرایشطش مثل شما بود یه پسر پنج ماهه بخاطر اینکه کلیه هاش مشکل داشت سقط کرد ،الان یه دختر دوساله داره خدارو شکر 

بهت حق میدم خیلی سخته ان شالله خدا بهت روحیه بده این روزها رو بگذرونی دوباره مامان بشی

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی متاسفم و درکت میکنم منم به خاطر مشکل جنین تجربه سقط داشتم. ان شالله خدا بهت صبر بده و زودتر ارام شی و خیلی زود دوباره بار داری بشی. به این فک کن اگه با مشکل دنیا میومد چقدر زجر میکشید. سونو انومالی مشکلو نشون داد؟ 

2728

خیلییییی سخته منم پسر ۴ ماهم توی شکمم ایست قلبی داد و طبیعی زایمان کردم و با دستام دفنش کردم . الهی که اون دنیا دست گیرت باشه. من پارسال ۱۲ تیر پسرم آسمونی شد . ان شاالله که خداوند بزودی سالمش رو بهت عطا کنه . هیچ راهی واسه نگه داشتنش نبود ؟؟ دنیا میومد قابل عمل کردن نبود؟

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

وای خدایا تنم لرزید از تاپیکت

انشالله که نی نی بعدیتو سالم بغل بگیری

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2738

الهی که خدا یه بچه صحیح و سالم بهت بده عزیزم.  خیلی سخته ولی به این فکر کن که اگر تو این دنیا میومد چقد باید سختی میکشید. 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....

تو سونو آنومالی مشخص شد مشکلش. هیچ راهی جز سقط نداشت . ۳ بار سونو آنومالی تو روزای مختلف انجام دادم ۳ تا متخصص کلیه اطفال هم دیدن سونو رو ولی همشون گفتن سقط. پارسال هم یه سقط تو ۷ هفته واسه تشکیل نشدن قلب جنین داشتم.

💍👫🏻
تو سونو آنومالی مشخص شد مشکلش. هیچ راهی جز سقط نداشت . ۳ بار سونو آنومالی تو روزای مختلف انجام دادم ...

خیلی سخته اما سنت کمه

انشالله به زودی نی نی خوشگلتو بغل کنی

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
2706