2737
2739

کیا عمل بینی داشتن؟؟چند ساعت طول کشید ..هزینه اش چقدر شد..پیش کدوم دکتر رفتین...بعد بهوش اومدن چقدر درد داشتین؟؟بزور دارو ساکت میشد دردتون؟؟تا کی کبود شدین ..؟؟از عملتون راضی هستین؟؟؟عارضه ای بعد عمل ندارین؟؟خواهش میکنننم راهنمایی کنین....اگرم.امکانش هست فقط و فقط از بینیتون قبل و بعد عمل عکس بزارین ..واقعااا نیاز دارم این اطلاعاتو بدونم تا برا عمل تصمیم بگیرم...ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب خواستم همه رو پست اول بپرسم تا وقت کسی تلف نشه..عریزم

میدونم ولی عمل بینیه دیگه انقدرام سخت نیست ک ب زور دارو اینا باشه . خیلی سخت گرفتی 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
2738

من سال 91 عمل کردم...هزینه ها اصلا با الان قابل مقایسه نیست.45 دقیقه تو اتاق عمل و دو ساعت تو ریکاوری بودم...بعد از عمل درد کمی داشتم و صورتم هم کبود نشد .بلافاصله که اومدم تو بخش کمپرس یخ گذاشتم به مدت دو تا سه روز واسه همين کبود نشد.فقط 4 /5 روز اصلا نمیتونستم رو دست بخوابم چون صورتم درد می گرفت.

یعنی اصلا سخت نیس؟؟؟

همه مثل هم نیستن .. ولی خدایی من اصلا درد و کبودی نداشتم. حتما بعد عمل کمپرسور یخ بزار زیرچشات خیلی تاثیرداره رو اینکه کبود نشی. 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
تهران

من پيش فرزان رضايي عمل كردم پارسال ده تومن شد ،نه كبود شدم نه خون مردگي دردم نداشتم چون عملم جراحي بسته بود ،راستي تامپونم نميزاره 

طلوع شادي 😍غروب غم ها😔 براي همه مردم جهان آرزو ميكنم🥰🥰 
من سال 91 عمل کردم...هزینه ها اصلا با الان قابل مقایسه نیست.45 دقیقه تو اتاق عمل و دو ساعت تو ریکاور ...

الان راضی هستین؟؟هیچ عارضه ای بعد عمل براتون پیش نیوجده؟؟من خیییلی میترسم..چون استانه تحمل دردم خیییلی پایینه ..از درد بعد عملش شدیدا واهمه دارم