2733
2739
عنوان

خانومای باردار هستین؟؟؟

59 بازدید | 10 پست

من سونوگرافی رفتم دو هفته پیش زده بود که پنج هفته و سه روزمه یعنی همون طور که خودم احساس کرده بودم بار دیروز زده بود سن حاملگی شش هفته و چهار روز , همون سونوگرافی قبلی که رفته بودم. به نظرتون با رشد جنین ارتباط داره؟؟ مشکلی داره جنین😢؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

سونوگرافی شکمی رفتی یاواژینال؟

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونوگرافی شکمی رفتی یاواژینال؟

واژینال

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
2728
نه گلم، از منم بار اول گفتن، پنج هفته، سه هفته بعدش گفتن هفت هفته

واقعا؟ الان کوچولوتون چند سالشه؟

نه عزیزم. یک هفته مشکلی نیست. نگران نکن خودتو

مرسی گلم😔 

2738
سلام، الان بحمدلله نزدیک هفده هفته

ماشاء ا... خدا نگه دارش باشه😘

ان شاالله ممنون، خدا نگهدار همه تو راهی ها باشه☺

آمین😍