2737
2739

منو شوهرم ۱۰ ماهه عقد کردیم شوهرم تهران سرکاره  منم مازندرانم وقتایی ک شوهرم نیس ب اصرار مادرشوهرم میرم اونجا مادرشوهرم زن خوبیه .... خواهرشوهرمم خوبه فقط هوامو داره اما یه وقتایی یه تیکه هایی میندازه ک بقول خودش شوخی بود شوهرم بعد ازوواجمون خونه خرید دستش تنگ شد بیشتر حقوقش میره برای وام ... منم خداشاهده حتی میخاد بیاد بابل بنزین ماشینمو پر میکنم ک یه وقت مجبور نشه بنزین بزنه ک یکم براش پول بمونه تو جیبش دیگ خرج خودمو  و لباسمو همه چیو از بابام میگیرم حتی پوول شارج گوشیمم از شوهرم نمیگیرم اون وقت الان بعد ناهار بحث کشیده شد ب پسرعموی شوهرم ک چقد حقوقش کم بود و چقد تو زندگیس موفق شد از خونه و ماشین و طلا برای زنش من گفتم پسرعموت قانع بود ب حقوقی ک میگرفت اما تو نیستی یه دفعه خواهرشوهرم گفت ب شوهرم گفت نه تو بزرگترین مشکلت این بود ک ازوواج کردی منم یه دفعه گفتم خواهرجون چ ربطی ب ازدواج داره ما خرجمون جداس من هزینه ای براش ندارم ک بخاد بزرگترین اشتباش این باشه بعد اشکم در اومد گفت عه من منظور نداستم من ک همش میگم تو خیلی خوبی شوهرم گفت حرفاتو زدی دیگ نمیخاد جمعش کنی  بعد رفت بیرون ... منم گفتم من دلم پر بود اشکم در اومد ربطی ب حزفت نداشت دیدم ناراجت شد اخم کرد من نمیدونستم تو اینطوری هستی من نشناخته بودمت از این حرفا ..منم دیگ حرفی نزدم اومدم تو اتاق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خاک بر سر بیشعورم بعضی وقتا یه حرفایی میزنم که کاملا بی منظوره ولی معنای بدی داره ...شاید منظوری نداشته شاید شوخی کرده ها؟

نباید بفهمی که حالم بده نمیخوام که دردامو تسکین بدی 😊
2740

اصلا چرا این حرفا رو زدی؟؟؟؟ 

پررو میشه بخدااا....

خواهرشوهر تیکه انداخته تو فقط از خودت دفاع کردی اونوقت شوهرت از تو ناراحت شده؟؟؟ !شگفتاااا!!!!

گروه بنفش😅.........وزن اولیه ۷۸😬🤫.......وزن هدف ۵۸😍

اینقدم خبری نبود که بخوای گربه کنی .راست میگه یکم نازک نارنجی هستی

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2706