2737
2739
عنوان

لیزر کل بدن

198 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من 

میخوام برای لیزر کل بدن برم نگین تندیس تجریش کسی اینجا هست که اونجا رفته باشه البته راهم بهش دوره اما شنیدم میگن نوع دستگاه لیزر خیلی موثره واقعا اینطوره؟ 

من چون دوتا بچه شیربشیر دارم راهم هم دوره باید با همسرم هماهنگ کنم که پیش بچه ها بمونه البته نزدیک هم مرکز لیزر هست اما میگم اینهمه زحمت می‌کشم پول هم میدم حداقل یه جای معتبرتر برم خواهشا اگر اطلاعات دارید راهنمایی کنید ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تهران نیستم از رودهن میام از قبل بچه دار شدنم یه سری رفتم برای صورتم اما اون موقع دست و پام اینطور ب ...

از رودهن میخوای بری تجربش؟

شرق تهران محدوده پیروزی هم یکیو میشناسم، گفتم اگه نزدیکی بهت آدرس بدم ی مشاوره بری

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم
از رودهن میخوای بری تجربش؟ شرق تهران محدوده پیروزی هم یکیو میشناسم، گفتم اگه نزدیکی بهت آدرس بدم ی ...

پیروزی. همانقدر دوره که تجریش اگه سمت تهرانپارس داری بگی ممنون میشم

پیروزی. همانقدر دوره که تجریش اگه سمت تهرانپارس داری بگی ممنون میشم

واسه اون مناطق میان کلینیک پیروزی

خیلی ام متقاضی داره

تهرانپارس نمی دونم

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم
واسه اون مناطق میان کلینیک پیروزی خیلی ام متقاضی داره تهرانپارس نمی دونم

عزیز میشه لطفا آدرس کلینیکی که توی پیروزی میشناسین رو بهم بگی؟ 

خودتون رفتین؟ راضی بودین؟ 

من برای صورت میخوام برم 

عزیز میشه لطفا آدرس کلینیکی که توی پیروزی میشناسین رو بهم بگی؟  خودتون رفتین؟ راضی بودین؟  ...

کلینیک دکتر سلامت

خیلی مراجعه کننده داره

منم اتفاقا میخوام برم برای صورت

آدرسش میشه روبرو خیابون پرستار،جنب بانک انصار. پلاک ۲۱۳ واحد ۳، مشاوره میشی بعد تصمیم میگیری ادامه بدی یا نه

2706