2737
2739
عنوان

پرسش و پاسخ‌های قانون جذبی...

| مشاهده متن کامل بحث + 2194 بازدید | 179 پست
عزیزم از خیر خواهیت...از اینکه اینجا هم منو صدا کردی ممنونم..تاپیک زهرا رو کــامل مطالعه کردم...هنوز ...

😍❤

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم چقدر تاپيك عوض ميكنيد ؟؟يدونه بزنيد كامل شه اينقدر نگردم دنبال تاپيكاتوت 

من هم نمیخواستم اینطوری بشه. تاپیک قبلی رو از مجبور شدم تعطیل کنم. تاپیک زهرا جان هم که هر از گاهی قفل میشه و نمیشه توش پست گذاشت و تعامل کرد. در حال حاضر هم همین یه دونه تاپیک جذبُ دارم. اگر لیست تاپیکای منو نگاه کنید متوجه میشید. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
من هم نمیخواستم اینطوری بشه. تاپیک قبلی رو از مجبور شدم تعطیل کنم. تاپیک زهرا جان هم که هر از گاهی ق ...

شیرین جون ادامه نمیدین ؟ اگه خودتونم دوس دارین ادامه بدین بخدا خیلیا طالبن دعاگوی شما هم هستن من دلم به تاپیکهای شما خوش بود به حرف مخالفا توجه نکنین 

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
2731
شیرین جون ادامه نمیدین ؟ اگه خودتونم دوس دارین ادامه بدین بخدا خیلیا طالبن دعاگوی شما هم هستن من دلم ...

سلام عزیزم. منم دوست دارم ادامه بدم. ولی خب کسی سوال جدیدی نپرسیده که بخوام جواب بدم. ظاهراً تاپیک زهرا جان مطالب به اندازه کافی جامع و گویا بوده و کسی سوال نداشته، یا اگر داشته همونجا به جوابش رسیده. 

سلام عزیزم. منم دوست دارم ادامه بدم. ولی خب کسی سوال جدیدی نپرسیده که بخوام جواب بدم. ظاهراً تاپیک ز ...

اصلا من تو شرایط بدی بودم یهو کانال شما و حرفای شما و زهرا رو خوندم تا چند روز مواظب احساساتم بودم اتفاقات خوبی افتاد تو زندگیم الانم میخوام مواظب احساساتم باشم نمیخوام در نوسان باشن شما چکار میکردین که تا لحظه ی رسیدن به هدفتون احساساتتون و ارتعاشتون رو بالا نگه میداشتین؟

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
اصلا من تو شرایط بدی بودم یهو کانال شما و حرفای شما و زهرا رو خوندم تا چند روز مواظب احساساتم بودم ا ...

ببین من مثلا یکی از اهدافم خریدن خونه بود. که پولم جور نمیشد، ولی من خیلی تجسم میکردم که یه خونه خریدم و صاحبش شدم. اینقدر روی این خواسته مصمم بودم که اصلا به صحبت‌های منفی اطرافیان توجه نمیکردم و اخبار منفیُ گوش نمیدادم. یه حسی درونم میگفت که من به این هدفم میرسم و مشکلی هم پیش نمیاد. بین اطرافیانم اگر با کسی رودرواسی داشتم و حرف منفی میزد، فقط جواب میدادم که باشه، من حواسم جَمعه و تحقیق میکنم، اگر هم راحت بودم، میگفتم این حرفا رو به من نزنید چون اصلا گوش نمیکنم ببینم چی میگید. و در نهایت هم به خواسته‌م رسیدم. خیلی راحت‌تر از اون چیزی که بقیه فکر میکردن. خودم هم که الآن فکر میکنم میبینم از دیدگاه دیگران خیلی در این زمینه خوش‌شانس بودم. من اطمینان کامل به خدا دارم و میدونم که مشکلاتم، یا خواسته‌های من برای خدا اینقدر کوچیک هستن که اصلا من نباید بخاطر وجود اون مشکل یا رسیدن به اون خواسته غصه بخورم و دنبال چگونگی حل یا رسیدن بهش باشم. من فقط در مسیری که میخوام برم قرار میگیرم، تلاش‌های لازمُ میکنم و در نهایت همه چیزُ میسپرم به خدا.

ببین من مثلا یکی از اهدافم خریدن خونه بود. که پولم جور نمیشد، ولی من خیلی تجسم میکردم که یه خونه خری ...

من برا رسیدن به ازدواج با آدم ایده آلم قبلا خیلی تجسم کردم تصور کردم که اون اتفاق افتاده در این مورد جز رسیدن به خود و تو اجتماع بودن چکار دیگه لازمه . البته گاهی که تو این سایت میام کسایی که تو شرایط خودمو میبینم و از مجردی ناراحتن رو میبینم یکم ناراحت میشم

2740
من برا رسیدن به ازدواج با آدم ایده آلم قبلا خیلی تجسم کردم تصور کردم که اون اتفاق افتاده در این مورد ...

ببین نمیگم نسبت به دیگران بی‌تفاوت و قسی‌القلب باش، نه ، ولی اینو در نظر بگیر که اگر با دیدن مشکل کسی ناراحت میشی، ناراحتی تو نه تنها مشکلات اونو کم نمیکنه، بلکه باعث بد شدن حال خودت هم میشه. اگر میتونی گره‌ای از مشکلات کسی باز کن که هم کمکی به طرف کرده باشی و براش مفید باشه. هم با کمک کردن خودت احساس خوبی پیدا میکنی و انرژی مثبتش و دعای خیر طرف به سمت تو برمیگرده. 

دیدی میگن برای یکی خیلی دل بسوزونی ، مشابهش سر خودت میاد؟ دو تا دلیل میشه براش آورد، یکی اینکه تو که از خدا مهربان تر نیستی نسبت به بنده‌ش، مطمئناً خدایی که اونو آفریده هواشو هم داره، تا جایی که خود طرف با ذهنش و افکارش جلوشو نگیره. دیگری اینکه وقتی برای کسی دل میسوزونی حس و حالت بد میشه، و ارتعاش منفی میفرستی و در نتیجه پاسخ منفی از کائنات دریافت میکنی.

ببین نمیگم نسبت به دیگران بی‌تفاوت و قسی‌القلب باش، نه ، ولی اینو در نظر بگیر که اگر با دیدن مشکل کس ...

کاملا درسته دلم میخواست همیشه حسو حالمو خوب نگه دارم ارتعاشمو همیشه بالا نگه دارم اما به محض اینکه یه روز سمت این آموزه ها نیام انگار انرژی ادم افت پیدا میکنه برا همین دلم میخواست اونقد اینجا هر روز حرف بزنیم از نتایج و هدفها تا تبدیل به عادت بشه برامون حس خوب داشتن

کاملا درسته دلم میخواست همیشه حسو حالمو خوب نگه دارم ارتعاشمو همیشه بالا نگه دارم اما به محض اینکه ی ...

درسته، نیاز به تمرین و تکرار و مداومت داره. خود من هم تفاوت زیادی با شما ندارم. من هم گاهی دچار احساس منفی میشم و یه وقتایی حتی آگاهانه میگم ولش کن، حوصله مثبت بودن و فکر مثبتُ ندارم، ترجیح میدم برم بخوابم که اصلا به چیزی فکر نکنم. فقط برای اینکه با افکار منفیی نخوابم، فایل‌های صوتی که دارم گوش میکنم تا لااقل با شنیدن اونا به خواب برم. نه با فکر و خیال منفی. 

نوشتن جملات مثبت و گذاشتن اونا جلوی چشم، هر جایی که بیشتر نگاهتون بهش میوفته خیلی میتونه موثر باشه برای تکرار احساس خوب و انگیزه گرفتن. 

درسته، نیاز به تمرین و تکرار و مداومت داره. خود من هم تفاوت زیادی با شما ندارم. من هم گاهی دچار احسا ...

ممنونم که با حوصله و دقت جوابمو میدین خدا اجرتون بده عزیزم 😘

سلام من دارم با قانون جذب شروع به لاغری شکم میکنم(همراه با کم خوری)میخوام ببینم درست دارم استفادش میکنم یا نه...اول تمرکز میکنم بعد تصور میکنم که شکم تخت تخت هستش حس خیلییی خوبیم بهش دارم...میگم که من شکم تختی دارم و از این بابت شکر گزارم...درسته ؟؟

فرزندم، دلبندم، عزیزتر از جانم از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم... امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آغوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها و سالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم... شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...! این روزها فهمیدم باید از تک تک لحظه هایم لذت ببرم....
سلام من دارم با قانون جذب شروع به لاغری شکم میکنم(همراه با کم خوری)میخوام ببینم درست دارم استفادش می ...

قانون جذبُ درست استفاده میکنی ولی راهی که در نظر گرفتی (کم‌خوری) نمیدونم درسته یا نه. چرا به جاش ورزش نمیکنی؟ ورزش علاوه بر سلامت جسمی خیلی توی روحیه تاثیر مثبت میذاره.

2706