2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان باعث نازایی میشه؟

371 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها رفتم دکتر گفته مشکوک به تنبلی تخمدان هستی، بهم قرص ضد بارداری داده. چیکار کنم؟ ینی باردار نمیتونم بشم؟ چی باید رعایت کنم تا خوب بشم😕

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

تنبلی تخمدان بیماری نیس

ورزش کن گرمیجات بخور

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
گرمی بخور رازیانه بخور  شنبلیله بخور عالیه

مرررسی دوست گلی💙

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

عزیزم من واسه تخمدانم aloe nectar forever با vitolize forever خوردم تو یک ماه تقریبا مشکلم حل شد دکترم تعجب کرده بود چون حتی کیست هم داشتم از بین رفته بودن و هورمونام همه تنظیم شده بودن 

تنها مشکلشون قیمت بالاشونه که به نظرم ارزش داشت!

مرررسی دوست گلی💙

اصلا نگران نباش من پریودم توآذر نشدم رفتم پیش دکتر که اقدامات قبل بارداری انجام بدم گفت خانم شما کم کاری تخمدان داری عفونت داری همین جوری باردارنمیشی کلی زمان میبره از فکرش بیابیرون 

خیلی ناراحت شدم داشتم میمردم از غصه نمیتونستم به کسی هم بگم

بازم ماه بعد پریود نشدم فکرکردم بخاطر عفونت و تنبلیه رفتم سونو گفت خانم شما ۶ هفته هس باردارین

خیلی دکتر بی سواد زیاده نکران نباش با دکتر دیگه مشورت کن

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
عزیزم من واسه تخمدانم aloe nectar forever با vitolize forever خوردم تو یک ماه تقریبا مشکلم حل شد دکت ...

خدا رو شکر عزیزم 

اصلا نگران نباش من پریودم توآذر نشدم رفتم پیش دکتر که اقدامات قبل بارداری انجام بدم گفت خانم شما کم ...

ایییی جونم، کلی روحیه گرفتم به خدا 

ان شاالله بسلامتی نی نی تو به دنیا بیاری😘😍

ایییی جونم، کلی روحیه گرفتم به خدا  ان شاالله بسلامتی نی نی تو به دنیا بیاری😘😍

ممنون عزیزم انشالله شماهم تیکر بارداریتو بزنی ذوق کنیم😍🤗😍🤗

حتما برو یه دکتر دیگه هم مشورت کن

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
2706