2737
2739

دخترم ب تازگی دندون دراورده.تا الان بهش فروگلوبین دادم.الان برام مهمه ک مکملی رو بدم ک نیاز بدنش رو ب اهن تامین کنه.دندونشم سیاه نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از شش ماهگی تا یکسالگی دخترم دادم. سیاه نمی کنه. ولی اگر رو لباسی چیزی بریزه دیگه پاک شدنش با کرام الکاتبینه!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2731
2738
مزش چطوره؟ دخترم فوق العاده بد غذاس

مزه اش خوبه بوش هم همینطور طعم و بوی تمشک داره ولی خب ممکنه بعضی بچه ها دوست نداشته باشن. و اینکه حجم دارو هم زیاده دیگه. من بعد یکسالگی دخترم سیدرال دادم که خب عاااالی بود هم مقدارش کم بود هم شیرین بود با طعم موز.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

مزه شاتوت میده ولی لامصب یه قطره جایی بریزه دیگه عمرا بره ...والله دکتر گفت روی غذاش هم میتونی بریزی ..ولی اون فروزومال اینا باز یه سی سی میریزی ته دهنش کلک کنده میشه ..این زیاده پودره داخل ابمیوه اینا باید ده سی سی بشه ..حالا مگه میخوره اونهمه رو ..

چی به دخترتون میدین؟

الان فروگلوبين مي دم چون شنيدم اشتهاآوره و دختر من بسيار بدغذا و کم وزنه به نظرم روي اشتهاش تاثير داشته - البته قبلا ليپوسوفر و فروزمال هم دادم که هر دو سياه نمي کنه 

پودر آهن فرامکسي که من خريدم عطر زيادي داره و بوش مثل بوي آدامس خرسي که زمان بچگي مي خورديم مثل اونه و دخترم حتي با قطره چکون هم نمي خوره 

2706