2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731

سه سال پیش تو همین روزا دقیقا وسط نامزدیم 

با کسی که واقعا دوستم داشت و جونشم برام میذاشت قرار بود بریم برا دیدن تالار و اماده شدن برا عروسی ،اتفاقی افتاد ک کل زندگی و دنیامو بهم ریخت و عمرم تباه شد و هیچ کاریش نمیشه کرد

خدایا پناهم باش

کاش از قبل مینوشتی.اینطوری باید کلی منتظر بمونیم تا تو بنویسی و بفرستی 

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 

یاد بگیریم به هم احترام بذاریم و کاری نکنیم که طرف مقابلمون جوری بشه ک ازمون چیزی و پنهون کنه ، چون وقتی اون پنهون کاری فاش بشه دیگه هیچ وقت هیچ وقت درست شدنی نیست،

من تو یه خونواده کاملا محافظه کار بزرگ شدم که هیچ وقت اجازه هیچ کاری ک شاید به نظرشون درست نیست و نداشتم، یعنی نمیتونستم از خونه بیرون بیام

پیش دوستام برم

جز درس به چیز دیگه ای فکر کنم.

حتی گوشی ساده داشتم ک اونم ب هیچ دردیم تمیخورد. وقتی نامزد کردم فرداش روز زن بود و شوهرم برام گوشی اندروید خرید کلی ذوق کردم و دل تو دلم نبود، یه چند وقت گذشت و من از گوشی سر در اوردم و گفتم بذار چندتا برنامه نصب کنم .

وقتیبه شوهرم گفتم اجازه نصب لاین و وایبرو نداد و کلی برام اخم و تخم کرد منم برای این ک بدونم چیه یواشکی نصبش کردم ک ای کاش دستم میشکست و نصب نمیکرد

خدایا پناهم باش
2738

شوهر منم با فضای مجازی مخالفه ولی من تلگرامو اینستارو دارم خودشم داره 

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 

چون دست دوتای دیگم دیده بودم میدونستم چجوریه و تو لاین با چند نفر صحبت کردم و چند نفری مزاحم میشدن، از بخت بدم با این ک واقعا میخواستم پاکش کنم و خوشم نیومده بود شوهرم همون روز دیدو حتی اجازه نداد بهش توضیح بدم ،

اینم بگم ک شوهرم اصلا بهم زنگ نمیزد و اس نمیداد و من تا غروب همیشه تنها بودم و کرمی بود ک تو جونم افتاد، مقصرم خودش بود ک پای حرفام ننشست. همه چیزو گذاشت تو دست بابام و گفت طلاقت میدم

جنگی بود ک تو خونمون بپا شد و گوشیم خورد شد و کلی کتک خوردم.انگ ج*ن*د* ه بودن بهم زدن و کلی حرف بهم زدن ک نمیتونم به زبون بیارم .

شوهرمو زنگ زدن اومد خونمون و ازم دلیل خواستن ولی هیچ وقت نذاشتن حرف بزنم و تا خواستم لب باز کنم کوبیدن دهنم

خدایا پناهم باش
2706